Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy kaphat valaki ennyi lájkot?

Hogy kaphat valaki ennyi lájkot?

Figyelt kérdés
Nem vagyok már kigyerek,hogy ilyen dolgok kössék le a mindennapjaimat,de a következőn elgondolkoztam már: böngészgetek facebookon,és néha rábukkanok egy-egy szimpatikus vagy éppen unszimpatikus adatlapra,és nézegetek képeket.Jónéhányszor láttam már,hogy kis 15-16 éves csücsörítős,tükörben pózolós képeit 100-de akár 600(!) ember is kedveli.Valóban ennyi barátjuk/barátnőjük van az életben,hogy ennyire népszerűek? Vagy mi lehet az oka? Nem vagyok irigy,21 éves lány vagyok,ismerőseim,a környezetem dekoratív,szép lánynak tart,és érett is vagyok a koromhoz képest.Nem kell oltogatni,csak úgy feltettem a kérdést,mert érdekel!Úgyhogy normális válaszokat kérnék ha lehet! :)

2012. júl. 19. 18:30
 1/3 A kérdező kommentje:
*kisgyerek
2012. júl. 19. 18:31
 2/3 anonim ***** válasza:
Van egy pár profilja
2012. júl. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha kiteszel egy olyan képet amin kint van a csöcsöd, segged akkor azt minden pasi lájkolni fogja. Ráadásul az ilyen kisqurvák ráírnak az összes ismerősükre(akiknek háromnegyedét valójában nem is ismerik), hogy lájkolják már az idióta képeiket. Egyszóval: szánalmas
2012. júl. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!