Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Howrse-on hogyan érjem el,...

Howrse-on hogyan érjem el, hogy az unikornis kancámnak legtöbbször uni csikója legyen?

Figyelt kérdés
Tudom hogy a szerencsén múlik de ha van olyan "trükk" amivel sok unim lehet az jó lenne.

2012. júl. 19. 23:10
 1/10 anonim válasza:
nincs semmiféle trükk, ha lenne mindenki azt használná és semmit nem érne a játék, nem értem mért nem lehet normálisan játszani...
2012. aug. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Van hesztia ajándéka, aval 100%, hogy unikornis csikód lesz, a jelenlegi strandos játékon meg lehet szerezni, de ahoz fel kell áldoznod egy unikornist.
2012. aug. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Az elözö vagyok, csak egyszer használható.
2012. aug. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Rendben azt tudom , viszont úgy tudom ha 100% mindene nagyobb az esélye hogy unikornis születik. Ez igaz?
2012. aug. 23. 12:44
 5/10 anonim válasza:

Rosszul tudjatok! :) Én vettem 2 zsetonért egy kanca unit, aztán megpróbáltam fedeztetni, s ezt írta ki: Ha unikornis csikót szeretnél 0:05-kor kell a fedezésnek történnie, ugyanaz a fajta legyen mind a kettő ló, és mind a kettőnek uninak kell lennie! És egy kis szerencsével!

Aztán én meg rámentem az unim oldalán lévő "szaporodás"-ra, ott volt a nagyító. Arra rá kell menni, és ott van, hogy ha unit akarsz, akkor x időben kell fedetetni. pl. 00:05, és 12:05. Na most akkor jöttem rá, hogy lehet módosítani, de csak egyszer. Rányomtam, és ki kellett választani. Ez ma volt 11:15-kor. :D Rányomtam a 11:18-ra, aztán gyors kerestem egy fedezőmént. Meg is történt 11:18:05-kor, aztán rámentem megint a nagyítóra, és ezt írta:


Vemhesség


Kezdete: néhány óra

A megfelelő körülmények között fedezve

Apa: Sugár of gittablue3

Információ

Fedeztetések száma: 1

Az unikornis fedeztetés ideje:

11:18 vagy 23:18

A következő fedeztetés kezdete:

augusztus 28. 21:18:05

Családfa

Ivadék


Megöregítettem a kancám, hogy szülessen meg a csikó. És mi lett? Unikornis! :D Elsőre! :D

2012. aug. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Igen de kedves előző attól még eggyátalán nem biztos h uni lesz a csikód!!! 20% esély
2012. aug. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Akkor én szerencsés vagyok :) Elsőre , mâsodszorra, és harmadszorra is sikerült :)
2012. aug. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
A kis Mázlista!!!! :D
2012. aug. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
:DDD
2012. aug. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Nekem mindig váltakozik.

Először nem uni, utána uni, majd nem uni, majd megin uni.....

2013. ápr. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!