Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet legyőzni egy...

Hogyan lehet legyőzni egy Unikornist?

Figyelt kérdés

A húgom születésnapjára egy unikornist kért.

láttam már párat de nem tudom hogy hogyan kapjam el!

azt mondták hogy hátulról rúgjak bele, de ha hátulról közelitek akkor belém rúg, és jó ha tudjuk hogy ő automatikusan visszarúg és az jobban fáj mivel patája van, és betörhet a pofám.

szóval normális válaszokat kérek szépen hogy hogyan szelídítsek be egy unikornist.

~KÖSZÖNÖM~



2012. ápr. 11. 11:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
szerintem próbáld meg egy shotgunnal lelőni
2012. ápr. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szeretettel. Az Unikornis nem gonosz állat.
2012. ápr. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Kell hozzá KÉT unikornis.
2012. ápr. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha letöröd a szarvát, engedelmeskedni fog az idők végezetéig. De csak neked,a húgodnak nem!
2012. ápr. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Először is kenj egy kis vöröshagymakrémet az oldalára majd táncold körbe 6x és közben énekeld Fluortól a Mizut...egyből megszelidül :D
2012. ápr. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A Mizutól??? Attól inkább megvadul.
2012. ápr. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Netiri78 flourtól inkább én szédülök el xD
2012. ápr. 14. 17:30
 8/13 anonim ***** válasza:
Az unikornis egyáltalán hogyan fér be hozzátok?
2012. ápr. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
nagy a házunk :)
2012. júl. 22. 21:01
 10/13 anonim válasza:

Hát rosszul tudod!! De én tudom!!! De senkinek ne áruld el!!! Na tehát!

Pontosan 2012. 13. 32-én Ejfél előtt pontosan 7 perccel ott kell állnod egy tangában az unikornis szivárvány tövében! Na ezután a Golden Coast egyik számára kell eljárnod a Kólót, közben azt ordibálni, hogy Unikornis, unikornis! Ha éjfélkor nem jön el, akkor próbálkozz újra 1 év múlva. Ha akkor eljön, b*zd meg, aztán ha az ágyadban köt ki, akk lasszózd be a szarvát, és kösd az ágy széléhez. Ha nem jön el 1 év múlva sem, akk megszeretkezik téged, aztán a lábadat a fejedhez köti, és kib*sz a pegazus földre. Akk állítólag ha meglasszózod a szarvát, és kikötöd az ágyhoz, megbenul egy időre, amíg a szarván kötél van!! No aztán rúgj bele a pixájába úgy, hogy közben a húgod neved kiabálod!! Utána neki fog engedelmeskedni 7-8 évig, de aztán ha visszaakarod szerezni, mégegyszer ugyanezt meg kell csinálnod! Ennyi az egész! Nagyon egyszerű!



Nem fontos, de azért közlöm :$ Gyujts rá egyszerre 80 rohadt erős cigire, tövig szívjad, aztán szívj egy kis Marihuánát, menj neki pontosan 13x egy fának, aztán biciklizz lámpa fénye nélkül az erdőben,(lehetőleg jó sűrű, sötet erdő legyen! ;D) aztán még egy kis Marihuána, és egy kis cigi. Azután csináld ezt meg! Hatásos! ;) Nekem bevált!

2012. aug. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!