Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nektek mi a jo es rossz...

Nektek mi a jo es rossz tulajdonsagaitok?

Figyelt kérdés
2012. júl. 20. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerény vagyok.
2012. júl. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Rossz: Akarnok, önfejű, Gyorsan beleunok abba amit elkezdtem Pl.: Hobbik, sport, főzés... Feledékeny vagyok, türelmetlen, Néha flegma...A humoromat szarkasztikusság jellemzi ami gyakran kellemetlen helyzeteket szül...Képtelen vagyok alkalmazottként dolgozni..(szerencsére nem is kell) Kritikus vagyok a barátaimmal és magammal szemben is.(persze csak mértékkel, a megbántás határáig)

Általában túllépem a megengedett sebesség korlátozást...A kocsimat nyírom..(bár ha gond van meg is szerelem)

Van egy kis feminista beütésem. A pasikról mindig a legrosszabbat feltételezem.(így kellemesen csalódhatok), Megvannak a tipikus női betegségeim...Féltékenység, hiúság, hajlam a kisajátításra....STB.......

Hát rossz tuti van még....


Jó: Ha valakit szeretek azért bármit megteszek legyen az családtag, vagy barát...Ambiciózus vagyok. szeretek dolgozni. És jól leplezem a rossz tulajdonságaimat... (modorálok)

És mindig meghallgatom a barátaim problémáit.Bármikor megteszek értük annyit mint magamért.


23/L

2012. júl. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi :))) ez eleg reszletes volt. Ment a zold kez.
2012. júl. 21. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!