Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gond ha érdekel a párom...

Gond ha érdekel a párom anyagi helyzete?

Figyelt kérdés

Tehetős családból származom. Szeretek dolgozni jól is keresek a saját cégemmel. 23 éves nő vagyok.

És úgy érezem fontos hogy a párom anyagilag legalább velem egy szinten legyen.

Ez nem anyagi megfontolásból számít.

Volt olyan párom aki töredékét kereste az én bevételeimnek, és szörnyen viselte, azt nem engedte hogy segítsek neki, de féltékeny volt a sikereimre ez tett tönkre mindent.


Elhiszem hogy a pasinak férfinek kell érezni magukat, és egy sikeresebb pár nem segít ebben.


De ha eleve gazdag pasikkal állok szóba egy hozomány vadász ribancnak tartanak.


Hogy van erre megoldás? És az hogy ez megfogalmazódott bennem az rossz? ettől rosszabb ember vagyok...?



2012. júl. 20. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem gond de nehogy a végén a pénzedért legyen veled
2012. júl. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem jogosan gondolod így, csak a férfiak szeretik ha ők irányítanak(pénzügyi téren is). Nem mondom, hogy minden szegény pasas olyan, mint a volt párod de fogalmazzunk úgy az alacsony jövedelműek közül nehéz olyat találni, amelyik normális is.
2012. júl. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Örülök hogy ezt írtátok mert majdhogynem bűntudatom volt hogy ez eszembe jutott.

Bár vitathatatlan hogy kell egy férfinek hogy anyagilag erősebbnek érezze magát a nőnél. Hisz valahol ez biztonságot ad nekik...Legalább is azt az érzést adja hogy ö a családfő.

2012. júl. 21. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!