Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy Lada 2105-s öm amit...

Unimax kérdése:

Van egy Lada 2105-s öm amit szeretnék befogni rallyra, milyen versenyeken tudok indulni ezekkel a felszerelésekkel?

Figyelt kérdés

De anyagilag nem tehetem meg, hogy A-típusú autót építsek.

Amit tervezek átalakítás az 4 pontos övek, sport ülések, bukócső ( profi lakatosokkal csináltatnám, de nem hivatalos "sorozat számos" cső lenne)

első hátsó ablak lefogatva szögvassal,benzintartály csomagtartóba helyezése oldalra,

biztosíték tábla át helyezése a műszer falra, vészleállító /áramtalanító/. Természetesen ezeken kívül a teljesítmény növelő tuning.


Tudtok abban segíteni, hogy ilyen felszereltségű autóval, milyen versenyeken tudnék indulni? Szeretnék egy kicsit komolyabb pályákon is autózni majd vele.

Illetve én teljesen kezdő vagyok, és tudtok abban segíteni, hogy ezekre hogy tudok nevezni, mennyi a nevezési díj? Minden tanácsot meghallgatok.



2012. júl. 21. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Az ország minden részében vannak rallysprint versenyek, oda nem kell annyira profi autó, bár abban nem vagyok biztos, hogy a bukócsőre kell-e sorszám.
2012. júl. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tudsz egy linket küldeni nekem egy ilyen versenyről?

Mert böngésztem neten és nem nagyon találtam csak profi versenyeket. Lehet, hogy csak bénáztam...

Igazából a legnagyobb gondom a bukócsővel lenne, mert az elég nagy összeg ahoz, hogy műhelyben papírosra csináltassam, a többi dolog nagyjából szerintem nem annyira húzós, szóval olyasmi verseny kéne amire jó a házi bukó is de mégsem egy színvonal aluli verseny.

2012. júl. 21. 18:02
 3/5 anonim ***** válasza:

Legutóbbi infóm szerint 120körül mennek a papíros csövek, szerintem jobban járnál ha egyből egy ilyenre gyüjtenél, mert előbb utóbb úgyis kelleni fog.

Itt egy rallysprint versenykiírás: [link]

2012. júl. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nagyobb versenyeken papiros csõ kell. Ha csak csak kisebb sprintekre akarod AZ autot akkor jó papirok nélkül is viszont ekkor nem mehetsz vele utcán. Papiros csõvel is csak akkor, ha AZ autod versenyautónak van vizsgáztatva, te pedig versenyzõi licensszel rendelkezel ha jól tudom.
2012. júl. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha már telejsítménynövelő tuningot alkalmazol, nagy esély van rá, hogy az autód A-snak lesz titulálva.
2012. szept. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!