Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan válasszak ezek közül...

Hogyan válasszak ezek közül és hogy lehetne mindent egyszerre csinálni?

Figyelt kérdés
Pályaválasztás előtt állok, és igazándiból 3 dolog érdekel: 1. Alkalmazott fotográfus 2. Fodrász 3. Lakberendező. De nem akarok közülük választani. Mindet szeretném megtanulni. először arra gondoltam, hogy elvégzek egy fotós okj-s képzést, és addig nyáron, és ilyen alkalmi munkákból élnék, majd elvégeznék egy fodrász képzést, de közben ugyan úgy járnék fotózni, majd később nyitnék egy fodrász szalont, hisz akkor lenne egy kis megtakarított pénzem, csak hely, meg ilyesmi kell, de előtte járnék egy szalonba, hogy közben az is menjen, így már 2 dologról kapnék pénzt. Csak az a gond, hogy így kimarad a lakberendező. Én pedig már 9 éves koromban is azt szerettem volna, de más is érdekelt, és leszűkítettem a kört 3-ra. Valamilyen ötlet? És így mennyit keresnék?

2012. júl. 21. 21:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Fotográfusnak akkor tanulj ha elég alázattal és kitartással rendelkezel, nem beszélve az anyagi forrásokról. Ha teljesen a nulláról indulsz (értsd: meg kell tanulnod az expozíciót befolyásoló beállításokat és azok képre gyakorolt hatását stb...) akkor számolj legalább három év aktív tanulást ami minden idődet felemészti (nincs időd mellette másra) és számolj azzal, hogy autodidakta módon is tanulnod kell mert ha pénzt akarsz keresni vele akkor az iskolában tanultak nem lesznek kielégítőek a számodra. Az anyagi forrásokról meg annyit, hogy egy igényes-profi munkára használható eszközpark informatikai háttérrel együtt minimum 1,5-2M Ft-ot vesz ki a pénztárcádból (Ne akarj egy lenni a belépő dSLR vázzal és KIT-objektívvel szaladgáló szerencsétlenekből akik igénytelenek a munkájukra, nem foglalkoznak eleget utómunkával és semmi egyedit nem akarnak alkotni.). Ha így is csinálni akarod, akkor hajrá!:)
2012. júl. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!