Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha kitörne a 3. világháború...

Ha kitörne a 3. világháború mi miatt törne ki?

Figyelt kérdés
2012. júl. 22. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:

ez nem így működik

van háború most is

az a kérdés h mikor növi ki magát világméretűve vagy kinövi e egyátalán...

nézd a híreket

a háború már zajlik, de addig a jó, amíg mi kimaradunk

2012. júl. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Olaj, pénz stb.

De csak pár percig tartana.

Addig tartana amíg megnyomják a nagyhatalmak a gombokat és célba ér a rakéta és az lesz az utolsó háború!

2012. júl. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

einsten mondta

Nem tudom, hogy miféle fegyverekkel harcolnak majd a harmadik világháborúban, de ezt tudom, hogy mivel a negyedikben: kövekkel és botokkal.


ebből következtetünk, hogy valami féle atombombával melyben minden elpusztul és aki túléli... annak igencsak a bot és a kő marad

ez egy jóslat, vagy gondolat

mindenki úgy értelmezi és annyira hiszi el, amennyire csak akarja

2012. júl. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mint mindig, az okok: Hatalom és pénz.
2012. júl. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Néztem tv-be műsort ahol ezt tárgyalták !

A kőolaj válságot tartják legesélyesebbnek a háború kitörésére ! Szerintük a háború kirobbantója az USA lesz !

Össze hasonlították az Európai Unió és az usa Haderejét . Kiderült hogy szinte a két hatalom hadereileg ugyan azon a szinten áll ! De valószínűleg az USa nem fog sok szövetségest találni a háborúra ezért hamar elfogják verni az Usát . De egy neves amerikai tudós szerint a kőolaj helyett új üzemanyagot hamar fognak találni már csak 10 év kérdése . Egy kutatás folyik most és kb 10-en belül kiderül hogy mi lessz a világ sorsa !


Egyébként pontosan így hangzik : Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztos, hogy botokkal és kövekkel.

És szerintem ez is a témához illő idézet : A történelem arra tanít meg bennünket, hogy az emberiség semmit sem tanul a történelemből.

2012. júl. 23. 17:26
 6/6 anonim ***** válasza:
# 2/5-ös vagyok, 100% hogy az USA miatt lesz, van már a számlájukon, nem csodálnám ha az ázsiai és arab országok közül megajándékoznák őket egy kis atommal. Beleugatnak a mi politikánkba is, hogy így jobbik úgy jobbik, ők meg egy rakat ártatlan embert le mészároltak "terrorista" címszó alatt. Biztos hogy lesz megtorlás. Azt se bánnám ha USA megszűnne létezni, mindenhol ők a "jó fiúk" de ők a legrosszabbak.
2012. júl. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!