Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elolvastam a Naruto Shippuden...

Elolvastam a Naruto Shippuden Mangát az 575. résztől az 594. részig! Kabuto meghalt és most Madarára nem hat az Edo Tensei?

Figyelt kérdés

2012. júl. 23. 16:42
 1/8 anonim ***** válasza:
51%

Kabuto nem halt meg, csak egy jutsu hatása alatt áll .

" Ha ismered az adott kézpecsétet , akkor feloldhatod az Edo tensei idézési szerződését. "

[link]

2012. júl. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor Madara feloldotta magát a Jutsu alól?
2012. júl. 24. 16:59
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Igen! Nem egyértelmű?
2012. júl. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
Nem kéne lelőni az egyik legnagyobb poént. Jelölhetted volna a spoilert kretén.
2012. júl. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Vagy te kretén! Barom! A kérdező azt írta h elolvasta végig a mangát tehát neki nem volt min meglepődnie. Ha esetleg neked lőttem le a " poént " nem kellett volna megnyitnod ezt a kérdést.
2012. júl. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%

hát te ritka hüly. vagy. egyrészt annyi logikád lehetne, hogy kitaláld, hogy nem rád mondtam a "keretén"-t hanem a kérdezőre.

másrészt honnan a francból tudja az ember, hogy magában a kérdésben egy bazi nagy spoiler van? annyit kellet volna csinálni, hogy a kérdésbe beleilleszti szép nagy betűkkel a S.P.O.I.L.E.R szót.

harmadrészt az ember saját magának hogy a fenébe tudna meglepetést okozni egy adott mangának a cselekményének leírásával?

2012. júl. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Hát az vagy te. Honnan kellett volna tudnom h a kérdezőre értetted? Hisz ő csak feltett egy normális kérdést. És mivel csak én válaszoltam a kérdésére így jó h magamra vettem. De a kérdezőt sem kellene ezért lekreténezni . Ha a kérdésbe bele írta volna h SPOILER attól még aki nem olvasta a mangát ugyanúgy megtudta volna h Madarára nem hat az Edo Tensei .
2012. júl. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
46%
tisztában vagy egyáltalán a SPOILER szó jelentésével?
2012. júl. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!