Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Naruto Shippuden 221....

NarutoSama kérdése:

A Naruto Shippuden 221. részében kabuto mit mutatott Madara-nak? Kiváncsi vok aki sejt vmit lécci irja le :D

Figyelt kérdés
2011. aug. 7. 14:32
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem Nagatot tudja életre kelteni ugyanazzal a technikával amit orochimaru csinált a 3. hokage ellen. és mivel madara arra akarta használni a rinnegant, hogy életre keltse a csatatéren meghalt bijuukat, ezért valószínűleg kell neki az a szem. de amúgy nem tudom, nem olvastam utána, illetve semmit nem tudok róla, csak az én személyes véleményem. ez ugrott be egyből ahogy megnéztem.
2011. aug. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

utánaolvastam kicsit. mindenki csak tippelgetni tudott, de volt aki az első hokagéra vagy éppen madara testvérére gondolt.

kitudja?

egyszer úgyis megtudjuk :D

2011. aug. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem madara testvére volt,vagy esetleg a régi teste vagy nemtom. Am Nagatot nem éleszthette újra mert ő az utólsó a hátsó sorban
2011. aug. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

ja tényleg, így beugrott hogy őt mutatták.

de ő amúgy testet váltott, vagy milyen régi testről van szó? és amúgy mért is "csak árnyéka önmagának?" mert emlékszem hogy mondta, de magyarázatra nem emlékszem. azt tudom hogy az 1. hokage kicsit meggyepálta, de attól vesztette volna el az erejét?

2011. aug. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Előző válaszolónak:

Pontosan én sem tudom azt tudom hogy egy különleges képesség segítségével madara valahogy miután Hashirama Az 1.hokage megyepálta azután valahogy visszatért az életbe és aszzem hogy a hatodik sírban madara akkori teste volt amikor megszerezte a végtelen mangekyo sharingant.

2011. szept. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hátt..köszi mindenkinek..majd megtudjuk :D
2011. szept. 17. 21:08
 7/10 anonim ***** válasza:
talán már te is tudod hogy: Madarát mutatta meg Tobinak
2011. nov. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
az amire gondolsz,az madara volt.a narancs sárga maszkos az meg tobi,és nem madara.
2011. nov. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
de ezt honnan tudjátok? melyik részben volt ez benne?
2011. dec. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
olvass mangát ne csak az animét nézd.
2011. dec. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!