Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az, hogyha mással...

Miért van az, hogyha mással beszélek megváltozik a hangnemem?

Figyelt kérdés

Na szóval az a helyzet , hogy teljesen normális lányos hangom van. A szüleimmel , rokonaimmal és a barátaimmal ilyen ugymond 'normális' hangenem beszélek..

De például a tanárokkal , bolti eladókkal és az én ismerőseim ismerőseivel (akiket nem ismerek xd) ilyen teljesen vékony remegő hangon beszélek. De nem értem miért. Mert félek : S És ilyenkor nagyon vékony hang jön ki a számon mintha be lennék rekedve. Már próbáltam azt , hogy 'normális' hangnemben beszélek ezekkel a kivételezett emberekkel is .. de nemmegy. Hogyan tudnék ezen változtatni? Amúgy meg maga a természetem is kicsit félénk és visszahúzódó.. nem vagyok annyira ilyen beszólogatós.. én avgyok a jó kislány xd

De gondolom az a baj , hogy 'félek' ezektől az ismeretlen és új emberektől.

A kérdés az , hogy hogyan tudnék változtatni ezen , hogy ne ilyen félénk hangon beszéljek ezekkel az emberekkel?

létszi normális válaszokat.

Előre is köszii :))



2012. júl. 23. 19:56
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!