Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes az álmomat...

Szerintetek érdemes az álmomat követnem, még akkor is, ha az "nem túl jó"?

Figyelt kérdés

Berlin a kedvenc városom. Gimi után ki szeretnék költözni, és ott szeretném megkezdeni az egyetemet, majd utána az életemet.

De szinte mindenki lebeszél róla, pl. azért, mert hogy Németország közel sem olyan jó hely, mint ahogy mondják, már szinte ugyanúgy él egy átlagos német, mint egy átlagos magyar (életszínvonal), ráadásul Keleten még rosszabb (így Berlinben is), és a munkanélküliség is hatalmas.

Engem vonz Berlin, bár ezek a tények kicsit visszatartanak, de mégiscsak ez az álmom, így nem is tudom igazán, mitévő legyek.

16/f


2012. júl. 23. 21:14
 1/2 anonim válasza:
hallgasd meg a tanácsokat,majd mérlegeld a dolgot. neked kell döntened!
2012. júl. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én újabban Hollandiába akarok kiköltözni, vagy Dániába. Egy biztos, hogy nem maradok itthon. Kövesd az álmaidat, hiszen a bátraké a szerencse! :)
2012. júl. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!