Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tegnap este a késői vonaton...

Tegnap este a késői vonaton majdnem megerőszakoltak. Lenne pár kérdésem!?

Figyelt kérdés
A rendőrök a helyszínen kértek személyleírást,elkérték a nevem és a címem,de telefonszámot nem. Ilyenkor mi várható,ha megtalálják a pasit és mi ha nem? Eléggé zaklatott vagyok a történtek miatt úgyhogy akiben van egykis együttérzés az ne gúnyolódjon,ne bántson! Nem volt rajtam miniszoknya,kivágott felső sem.Csupán rosszkor voltam rossz helyen!

2012. júl. 24. 08:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%

Sajnos ott tartunk, hogy még a gyilkosokat sem vonják felelősségre, kitalálják, hogy nem volt beszámítható és kap egy pár évet, jó magaviselettel elengedik azt is....

Ne számíts sokra, először is vagy meglesz vagy nem. Ha meglesz vagy tagad vagy nem. Végtelenségig húzódó felesleges idegeskedés. A rendőrség és törvénykezés hibája, hogy ilyenek nálunk szabadon járhatnak kelhetnek.

Hová lett a pasas? Mikor hívtál rendőrt?

2012. júl. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Megtámadott,folytogatott,befogta a számat,fogdosott.Én amennyire tudtam kiabáltam,aztán sikogattam,rúgtam ütöttem,ahol értem.Ez kb 3 percig tartott.Aztán hirtelen elengedett és leszaladt a vonatról az aluljáró felé,én meg /jó hülye módon/ az ellenkező lejárat felé rohantam segítséget kérni.2 mozdonyvezető jött szembe akik bekísértek a forgalmi irodába,ott hívták ki a rendőröket.Személyleírást adtam,elkérték a címem,de a telefonszámom nem.De semmit nem mondtak,mi lesz ha elkapják.A kalauz mondta,hogy akkor lesz szembesítés,de a bíróságra nem kötelezhet a rendőrség,pedig mennék én,hogy ezt a mocskot a rács mögött lássam! Az volt a legnagyobb baj,hogy nem utána mentem a pasasnak és nem ott kiabáltam utána ahol szemtanúk is lehettek volna. És a rendőrök is jó negyed órával az eset után jöttek ki,akkor meg már lehet,hogy árkon bokron túl járt a pasi :(.
2012. júl. 24. 09:29
 3/17 anonim ***** válasza:
ne aggodj szerintem jol csinaltal mindent, mnit hogy jelenetet rendezz es amugysem ertettek volna a buta emberek semmit...
2012. júl. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Utolsó,ezt hogy érted?
2012. júl. 24. 15:50
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
hogy hiába kiabáltál volna hogy segítség.. az emberek néztek volna mint egy birka.
2012. júl. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nyomozó ismerősünk azt mondta, a nők 85,de inkább 90%-a az első 8-10 másodpercben "megadja" magát. Valószínűleg én azért úsztam meg,mert ezzel nem számolt az az állat. De a rendőrök nem jártak el megfelelően így ezért még be fogok menni a kapitányságra!
2012. júl. 25. 21:49
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Én pont a húza vona miatt nem tettem feljelentést...pedig a 90%-ba tartozok....ilyenkor már csak a rendőrők hiányoznak az embernek....amúgy is nemi erőszakért 2 évet szoktak kapni...na nagyon ki van segítve ezzel az ember...kísérletért...szerintem egy ejnye-bejnye lesz...és sajnos tuti hogy nem lesz több...(már ha megtalálják)...meg kell várni amíg megerőszakol és megöl valakit na akkor majd felkeresnek...és talán 10 évet is kap ha öl...ez van....
2012. júl. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Utolsó! előszöris sajnállak! Másodszor,a nemi erőszak ha nem történik meg is úgy kezelik,mintha megtörtént volna,ugyanis csak mert én képes voltam védekezni,ezért nem történt csak meg/és ezt hivatalos forrásból tudom/. Én úgy gondolom,minden ilyen mocsoknak bűnhődnie kell és ha egyszer ne adja Isten megtörténne velem újra ez vagy durvább,akkorsem tennékmásként! Persze értem azokat a nőket is,akik hallgatnak,de ilyenkor ha nem is magukért,hanem a többi ártatlan nőért kéne pont feljelentést tenni,hogy az,aki velük megtette,mással ne tehesse....egy darabig,mert ugye valóban sajnos pár évnél többet nem kapnak ezek,vagy bezárják "pihenni" őket egy elmegyógyintézetbe.Azért az a tudat "jó érzéssel" tölt el,hogy ezeket a mocskokat a börtönben helyre szokták tenni a rabtársak,és talán egy életre elmegy a kedvük...Bár aki annyira beteg,az megteszi újra! :/
2012. aug. 2. 16:03
 9/17 A kérdező kommentje:
Valaki tud tanácsot adni a témában? Menjek be a rendőrségre érdeklődni,hogy hol tartanak,ha tartanak egyáltalán bárhol is a nyomozásban?
2012. aug. 10. 16:05
 10/17 anonim ***** válasza:

Hol tart az ügy?

Cigó volt am a csávó? rengeteg ilyen és hasonló sztorim van, és ott se nagyon történt semmi, ilyen a világ és sajnos nem úgy néz ki h jobb lesz :/

am sajnálom ami veled történt :/

2012. aug. 14. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!