Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tegnap este a késői vonaton...

Tegnap este a késői vonaton majdnem megerőszakoltak. Lenne pár kérdésem!?

Figyelt kérdés
A rendőrök a helyszínen kértek személyleírást,elkérték a nevem és a címem,de telefonszámot nem. Ilyenkor mi várható,ha megtalálják a pasit és mi ha nem? Eléggé zaklatott vagyok a történtek miatt úgyhogy akiben van egykis együttérzés az ne gúnyolódjon,ne bántson! Nem volt rajtam miniszoknya,kivágott felső sem.Csupán rosszkor voltam rossz helyen!

2012. júl. 24. 08:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Velem is történt régen két eset,de nem lett belőle rendőrség,mert mindenki belém akarta beszélni hogy ez az én hibám volt.Ha most történne ilyen,egyből mennék feljelenteni.Bár sokat ezzel se érnék el.
2012. aug. 14. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Elkeserítő,hogy hagyják az ilyen betegeket rohangálni az utcán! És ha megteszik újra? Majd ha vér folyik,akkor talán nem sz@rnak a fejünkre :/...
2012. aug. 14. 10:31
 13/17 anonim ***** válasza:

Ha vér folyik... akk is ez lesz, semmit nem fognak tenni (olyan durva dolgok vannak h lehet else hinnéd és senki nem tesz semmit, régen is voltak, gonolom ezekután is lesznek mert nem úgy néz ki mint ami javulna).

Csak ezt lehet amit te is tettél, egyelőre úgy néz ki ez a leghatásosabb.. ja meg az amit én h nem vonatozok meg ilyen veszélyes helyekre nem megyek..

2012. aug. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam eddig,hogy a vasútállomás veszélyes hely,de vonatoznom kell,ugyanis másik városban dolgozom,így a nem vonatozás ki is esik,mint lehetőség! Azért mélységesen fel vagyok háborodva az egész rendszeren ott Magyarországon! Szégyen,ami itt van sajnos!
2012. aug. 14. 11:23
 15/17 anonim ***** válasza:
37%

a vasútállomás :O ne viccelj, legveszélyesebb helyek közé tartozik pláne este.. én fiúként nem merek odamenni egyedül :S

és ez nem csak mo-n van így, nyugatra nyilván jobb a helyzet de sokfelé még rosszabb..

am szoktam este járkálni én is csak kocsival de néha ilyen tök lepusztult elhagyatott sötét utcákba látok csajokat egyedül mászkálni, nem értem h nem félnek?? :O

2012. aug. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlen volt hülyeség, hogy az ellenkező irányba mentél. Ha utána mégy, még a végén vérszemet kap a mocsok és befejezi, amit elkezdett.

Amúgy legálisan a rendőrségen tudsz csak intézkedni, de sajna az ilyen "piti" ügyekre a fülük botját se szokták mozdítani. :(

Pedig az ilyen szemeteket tényleg le kellene csukni, hátha ott ők is kapnának kicsit, ha lehajolnak a szappanért...

2012. aug. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
hát igen.egy nyomozó ismerősünk azt mondta,mindent jól csináltam,bátor és ügyes voltam.sok nő nem lett volna ilyen bátor.bár ez nem vígasztal,mert semmi fejlemény nincs és szerintem nem is lesz :S.
2012. aug. 30. 11:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!