Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az normális, hogy 30 évesen,...

Az normális, hogy 30 évesen, diplomásan, foglakoztatottként egyszerűen hónap végére nullán áll jobb esetben a számlám?

Figyelt kérdés
van lakásom, de fizetem a hitelét, ezzel el is megy a fizetés nagy része, befizetem a telefont, netet, közös ktg-et, rezstit, elfogy a másik fele. Nem marad még annyi sem, hogy ne kelljen már 15-én néznem, hogy basszus nem kajálhatok egy pizzát, mert akkor másnapra már semmi pénzem nem lenne. Hónap végére meg semmi pénzem nem marad, tologatom a számlákat egyik hónapról a másikra, és nap mint nap számolnom kell, hogy semmire nincs pénz. Ez noormális vagy valamit rosszul csinálok?
2012. júl. 24. 13:32
 1/3 2xSü ***** válasza:
Nem normális, de általános. Sajnos…
2012. júl. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
itt simán jó,mit akarsz? (magyarfostalicskaország)
2012. júl. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van, pedig nem költekezünk feleslegesen. Magyarországon ez sajnos tényleg általános...
2012. júl. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!