Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Próbálta már vagy használja-e...

Dancsi26 kérdése:

Próbálta már vagy használja-e valaki az Aqualung slingshot-ot és ha igen mi a véleménye róla?

Figyelt kérdés

2012. júl. 24. 21:38
 1/6 rockstardh válasza:
szerintem aránytalanul drága amit ajánlani tudok azok a Mares uszonyok.
2012. aug. 6. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot! Azóta beszereztem egyet, megvagyok elégedve vele nagyon!
2012. aug. 7. 14:46
 3/6 anonim válasza:
Én is használtam egyet de kb. 2 hónap használat után elszakadt a gumi és szerintem annyival nem jobb mint egy sima csatos uszony.
2012. aug. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Remélem nekem ez nem fog bekövetkezni. Bár előzőleg is ez volt a félelmem hogy minél bonyolultabb egy szerkezet annál több minden tud elromlani, de reméltem ennyi pénzért és még márkásan is ki van találva és minőségi és az eseted egyedi.

Mire használtad ebben a két hónapban, csak merülésekre?

2012. aug. 12. 09:32
 5/6 anonim válasza:
Merülésre meg uszodába használtam. Elég sokat használtam és egyébként visszavették garanciával úgyhogy korrektek voltak csak nem tetszett annyira. Azt vártam, hogy majd hasítok vele meg milyen kényelmes lesz de semmi extra :)
2012. aug. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem nincs viszonyítási alapom így jónak találom remélem bírni fogja. :) Köszi
2012. aug. 16. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!