Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a rossz abban ha néha...

Mi a rossz abban ha néha kicsit agresszíven viselkedek minden ok nélkül?

Figyelt kérdés
Ne értsetek félre, nem bántok senkit, se fizikailag se szavakkal, nem rongálok értékes tárgyakat( szekrényeket vázákat..stb) csak ha néha rámjön az 5 perc elvonulok régi újságokkal, vagy ingyenes, lejárt szórólapokkal összetépem őket és rájuk taposok. Apukám emiatt az előbb vitatkozott velem, megkérdeztem mi a baja vele( nem pimaszságból csak szerettem volna egy normális okot arra hogy mi baja van vele) erre mondta hogy "mert nem való". persze elismerem hogyha külső szemmel látok ilyet hogy valaki csak úgy, minden ok nélkül dührohamot kap, azt gondolom róla hgy nem normális de akkor is...az embernek néha jól esik levezetni a feszültséget.vagy nem?
2012. júl. 25. 10:26
 1/2 anonim ***** válasza:
verd a faszod mint minden normális tini
2012. júl. 29. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szerintem pl. megpróbálhatnád egy igazán jó barátoddal megbeszélni, hogy mi az, amitől tényleg elszáll az agyad...

(Szerintem némi agresszió nagyon sok (/minden(?)) embernél előfordul...)

Ha túlságosan zavar, akkor pl. iskolapszichológus (??)...

2012. aug. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!