Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha a volt cégemnél, ahol...

Ha a volt cégemnél, ahol dolgoztam, a fizetés elmaradása miatt bosszúból eltelefonálgatok többszázezer forintot, akkor megüthetem a bokám?

Figyelt kérdés
Lenyomozni nem tudják a cégnél, szóval ilyen szempontból nem, de más formában valahogy? Továbbá ez mennyire kibaxás a vezetőséggel, illetve a céggel... Amúgy már haldoklik a kft, csak gondoltam, hogy a tulaj még utoljára fizessen egy nagyot, csinálok neki egy kis számlát. Mit gondoltok?
2009. júl. 16. 00:05
 1/2 anonim válasza:
100%
Attól függ, miért haldoklik a cég, tudták-e a dolgozók, hogy ez be fog következni, a tulaj becsületesen megmondta-e előre, hogy várhatóan nincs fizu, meg munka sem (nálunk hasonló volt). Szerintem ebben az esetben ne csináld, van a tulajnak elég baja. Ha viszont szemét volt, nem szólt előre, dolgoztatott, mintha mi sem történt volna, aztán nem fizetett, akkor talán egy kínai távolsági belefér (ha tényleg nem tudnak majd téged azonosítani) :)))
2009. júl. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, hasznosnak ítéltem a válaszod :D
2009. júl. 16. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!