Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tetszenek ezek a nevek így...

Tetszenek ezek a nevek így magyarosan: Dzsesszika, Dzsenifer?

Figyelt kérdés
2009. júl. 16. 00:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
nem, cigányosak
2009. júl. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
98%
Magyarosan hülyén néz ki, nem értem miért nem lehet ezt normálisan engedélyezni, Jessica, Jennifer. Mennyivel jobb lenne... magyarosan nevetséges.
2009. júl. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem egy magyar vezetéknévhez Jessica vagy Dzsesszika egyformán béna.
2009. júl. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem ennek így nincs értelme, és valóban a legtöbb ilyen nevű ember cigány. Bár ez mindegy.


Én úgy érzem valahogy megint le vagyunk sajnálva, olyan "Nem írhatják ugyanúgy, legyen nekik elég ennyi és vita lezárva" érzést kelt bennem.


Már ugyan mindegy lenne, hogy valaki Jessica vagy Dzsesszika... nem tudom kit zavar.

2009. júl. 16. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
65%
én is jennifer vagyok :D nekem tetszik :)
2009. júl. 16. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
60%

Nekem egyáltalán nem tetszik... :-P

Igazából egy magyar vezetéknévhez az angolos forma sem illik : nevetséges!


Nem értem, miért adnak a szülők ilyen neveket a gyerekeiknek : Varga Vivien, Kovács Ivett?

Sajnos, tényleg az a jellemző, hogy inkább a cigány családokban divatosak ezek a nevek. Nézik a sok hülye brazil szappanoperát és muszáj az ő gyereküknek is Isaura nevet adniuk... :-P


Pedig csodaszép magyar lánynevek vannak : Emese, Réka, Imola (ha már valaki különlegeset akar), Ildikó, Anna, Gabriella, Kamilla, Annamária, Kinga, Kincső...

2009. júl. 16. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
97%
Ennek csak normális írásmóddal lenne értelme. Hülyeség, hogy Magyarországon csak magyar írásmóddal lehet bejegyeztetni nevet. Kőkorszaki törvények. Bezzeg olyanokat, mint az Eufrozina simán be lehet jegyeztetni...nem ellentmondásos ez? Ezzel az erővel alig van magyar név. A Zsuzsanna, Melinda Dávid, Dániel, Péter stb nevek sem magyarok...mit kell ebből ügyet csinálni? Amíg nem jelent csúnyát, minden nevet engedni kellene bejegyeztetni normális formában.
2009. júl. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem borzalmasak!
2009. júl. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
79%
Kincső??? Uhh...na az szerintem sokkal durvább mint a Jennifer vagy Dzsenifer. Nekem a kémcső jut eszembe róla.
2009. júl. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
24%
Wááá a kedven neveim között vannak nagyon jó nevek és nem is cigányosak a Zsáklint is nagyon ceretem ( csak vélemény lepontozni nem kell)
2009. nov. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!