Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám kialakítani a...

Hogyan tudnám kialakítani a saját aláírásom?

Figyelt kérdés
A szüleim azt mondják, hogy magától ki fog alakulni. Szerintem ez egy hülyeség, már 6 éve ezt mondják, de 21 éves létemre még mindig ugyanolyan, mint 12 évesen. Hogyan tudnám kialakítani a sajátomat, hogy "felnőttes" legyen? Van a neten vmi "signature generator", vagy ilyesmi? Olyanra gondoltam, amiből még csak következtetni sem lehet az igazi nevemre. A szüleimé is ilyen, hogy kb. ha fizetnének sem látod az aláírásukban az igazi nevüket.

2012. júl. 25. 15:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Az miért olyan menő, hogy nem lehet kivenni az aláírásból a nevedet?
2012. júl. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem tudom, de pl. útlevél, vagy üzleti papírok aláírásánál elég ciki, hogy még gyerekírásom van.
2012. júl. 25. 15:24
 3/3 nagylzs ***** válasza:
Szia! Tényleg magától alakul ki. Ezt idividualizálódásnak hívják. Az aláírásodban megjelennek a személyiség jegyeid. Az aláírásod összhangban van a személyiségeddel. Ha nem tetszik az aláírásod és változtatni akarsz rajta, az arra utalhat hogy nem vagy magaddal megelégedve. Akarattal nem tudod egyik pillanatról a másikra megváltoztatni. De ha tudod hogy mi nem tetszik magadban, és megváltozol, akkor az aláírásod is megváltozik. Ehhez sok kitartás és idő kell. Megpróbálhatsz erőszakosan begyakorolni egy "más" aláírást, de nem fog sikerülni. Annyit fogsz elérni, hogy lesz egy felettébb ellentmondásos aláírásod, amin látszódik hogy más akarsz lenni mint ami vagy.
2012. júl. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!