Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » A hiperaktív személyek örök...

A hiperaktív személyek örök életükben szülői kontrollra szorulnak? Vagy pedig képesek kialakítani saját egzisztenciát?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 13. 09:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

[link]

Mivel ők nem sérültek, nincs szükségük állandó felügyeletre. Sokan közülük kiváló elmék, nagy tudósok!

2011. ápr. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom :-)!
2011. ápr. 13. 10:01
 3/12 anonim ***** válasza:
Szia!A hiperaktivitás felnőtt korban az ember javára válik,munka terén főleg! Van egy ilyen barátnőm,hihetetlen munkamorálja van,nagyon meg tudja hajtani a dolgokat.19 éves korában saját lakást vett,szülői segitség nélkül,jelen pillanatban nagyon jól keres egy cégnél,és mellette hobbiként reklám statiszta,csak ugy:-)Ebben a korban más lánynak még az a legnagyobb problémája hogy mit vegyen fel:-)
2011. ápr. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szia nekem van 1 ismerősöm ő most 18 éves és sajnos hiperaktív,posh szindrómás és 1.40-el született szóval problémás gyereknek is mondhatjuk.Kicsi korába nagyon rossz gyereknek tünt annak aki nem tudta mi rejlik a túlzott elevenség mögött.Ma remek fiatal ember lett belőle művészeti szakközépbe jár nyaranta dolgozik,és szeret zenélni.Szóval szerintem minden ok vele,csakhát eddig eljutni nem volt egy leányálom.
2011. ápr. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Posh szindróma mit jelent?


Ma semmi feltünőt nem lát egy kívűlálló a viselkedésében?

2011. ápr. 14. 13:55
 6/12 anonim válasza:
Barátaink kisfia hiperaktiv volt, rengeteget szenvedtek vele az iskola első éveiben, de teljesen kinőtte, ma 9.-es, semmi nem látszik rajta.
2011. ápr. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Utolsónak!

Köszi,ezek szerint később azért könnyebb lehet.


A múltkor láttam a tv-ben egy műsort,hogy még a kamaszkorú hiperaktív nagyfiút is muszály volt az édesanyja reggel elvinni az iskolába,aztán hazahozni délután,a fiú is beszélt,hogy ő tudja mi a baja és nem tud egyedül közlekedni,mert elvonja minden a figyelmét,szüksége van kísérőre.


Azért gondolkoztam,hogy vajon képesek e később autóvezetésre koncentrálni,vagy a munkában,családban felelősen helytállni.

2011. ápr. 14. 18:57
 8/12 anonim ***** válasza:
18%
Attól függ, mit csinálsz vele gyerekkorában. A legtöbb anyuka elkúrja a kölyköt.
2011. ápr. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
A legtöbb anyuka igyekszik megtenni a tőle telhetőt.
2011. ápr. 16. 22:01
 10/12 anonim ***** válasza:
18%
A jószándékukkal kapcsolatban nincs kétségem, de a pokolba vezető út is azzal van kikövezve.
2011. ápr. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!