Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért idegesítem az embereket?

Miért idegesítem az embereket?

Figyelt kérdés
Kezd nagyon lelombozó lenni, hogy az összes ember, még ha alig pár órája ismerjük egymást, egyből feszülten viszonyul hozzám. Sokkal jobban leszidnak azért, ha csinálok valami kis hibát mint mást. Minden emberen azt látom, hogy szinte várják, mikor megyek el tőlük, ha ott vagyok a közelükben. Teljesen magamba zárkóztam már emiatt, már nem is merek szólni semmit, mert tudom, hogy leteremtenének miatta. A szimpla jelenlétemmel idegesítem a körülöttem lévőket, pedig már szinte nem merek semmit se csinálni/mondani.
2012. júl. 25. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Én nagyon meg tudlak érteni. Némely emberre én is ilyen hatással vagyok, de azért még nagyon nincsenek beilleszkedési problémáim. Viszont van egy másik osztálytársam aki teljesen hasonló szituációban van, mint te, csak azt nem tudom, hogy ő ezt tudja e magáról. Nem is tudom, az az ember nagyon taszító, már az is kellemetlen ha ránézünk, mert valahogy a testbeszéde, az egész tartása kellemetlen. Természetesen evvel nem arra próbálok utalni, hogy biztosan ugyanez a helyzet nálad is, de azt be kell ismernünk, hogy vannak olyan személyek, akik bizonyos társaságokba nem illenek be. Ez a srác is, lehet, hogy az osztályunkba totálisan nem tudott beilleszkedni, vannak más barátai, sulin kívül, akik kedvelik. Azért mert olyan környezetbe próbálkozott, ahol inkább otthon van. Neked is ezt kéne tenned, talán más emberek között kéne forognod.

Ha pedig így sem megy, akkor én őszintén nem tudom mi legyen. Egy ilyen írás alapján nem tudom azt állítani, hogy most akkor csak benned vagy csak bennük van a hiba, mert nem ismerem a valódi helyzetet. Talán ezt valakivel meg kéne beszélned, bár avval is vigyáznék, nehogy valamivel nagyon megsértsen!

2012. júl. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Minek irogatsz ilyeneket,tünés innen,senki nem kiváncsi rád!Engem már most felidegesítettél... XDDDDDD
2012. júl. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 zkriszti3 ***** válasza:
Lehet,hogy görcsölsz társaságban amit mindenki megérez.Próbálsz beszélgetni, de a válaszok csak tőmondatok ? Keress olyan ismeretségeket amik lélekben közel állnak hozzád,érdek nélkül hamar találsz barátokat.Csatlakozz egy alapítványhoz, nevel,elfogad,változtat az értékrendeden.
2012. júl. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!