Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki akarok törni a hétköznapi...

Ki akarok törni a hétköznapi unalmas énemből. Változásra van szükségem de nem tudom hol keressem. Könyv, (dokumentum) film, ami megváltoztatná unott világszemléletemet?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy nem teljesen érthető mire gondolok. Valami különleges világnézetre gondolok. De ezoterikus marhaságokkal lehetőleg ne bombázzatok.

köszi:)



2012. júl. 26. 09:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt a különleges világnézetet neked kell megtalálnod saját magadtól. Nem igazán értem mire gondolsz, lehet h teljesen félreértelek, de pl én olyan vagyok, hogy mindent CLUB szemszögből látok, és nem disco p*csa vagyok, hanem egyszerűen ilyen lett az életszemléletem. Nekem azok a zenék a szenvedélyem, meg a tánc. CSak ha találsz magadnak egy ilyet, nem biztos, h lesz olyan ember, aki megért. Tapasztalatból tudom. De inkább ne értsenek meg és leszek önmagam, minthogy valami tucat legyek és mindenki komáljon. Én erre az énemre úgy találtam rá, h elkezdtem bulizni. Te is kezdj el néhány új dolgot, előbb-utóbb megtalálod.
2012. júl. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!