Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy depressziós hogy lábal ki...

Egy depressziós hogy lábal ki a problémákból? Próbál életcélt keresni, vagy hogyan?

Figyelt kérdés
Én is mélyen depressziós vagyok, de már életcélt se találok magamnak, azt se tudom mihez kéne kezdenem. Aki hasonló helyzetben volt, az tudott változtatni valamit, h jobb legyen a helyzete?
2012. júl. 26. 22:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Először is elfelejti, hogy a Gyakorikérdéseken megoldást talál a problémáira. Miután ez megvolt, elmegy orvoshoz (pszichiáterhez), ahol hozzáértők mondják el a helyzetre valódi megoldást jelentő teendőket. Oda kell majd járnia, és valószínűleg írnak neki gyógyszert.
2012. júl. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nem hiszek a gyógyszerekben és a pszichiáterben, ezt nekem kell megoldanom valahogy. De érdekelne személyes tapasztalat is olyan embertől, aki hasonló helyzetben volt, hogy az hogyan változtatott az életén.
2012. júl. 26. 22:44
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez nem isten, hogy hinni kelljen benne, ennek a dolonak ez a megoldása. Szerinted hülyeséget tanul egy pszichiáter 10 évig?...
2012. júl. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nem tanul hülyeséget, de attól még hogy beszélek a problémáimról, attól még a problémák nap mint nap ugyanúgy meg lesznek, és szembe kell velük néznem, vagy megoldani őket. Ezen meg senki sem segíthet csak én tudok ezen változtatni.
2012. júl. 26. 23:11
 5/11 anonim ***** válasza:
egy pszihiáter dolga hogy önizalmat adjon és kiskapukat az életedben olyan emberek akiknek bármint elmondhatsz bizalmasan 4 fal között marad... kérdem én... egy depressziós embernek hátrányára válna egy kis önbizalom? egy kis motiválás?Eldobná az esélyt hogy megváltozzon az élete? tudod mit... te nyertél, ne menny el...
2012. júl. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
könnyű olyan embernek beszélni,a ki még nem volt depressziós igazán. Te talán voltál már pszichiáternél? Ha valakinek más ötlete vagy tapasztalata van pszichiáteren kívül azt szívesen elolvasnám.
2012. júl. 26. 23:34
 7/11 anonim ***** válasza:

"Ezen meg senki sem segíthet csak én tudok ezen változtatni."


Tényleg? Nekem úgy tűnik, hogy tudsz? AKkor miért írtad ki a kérdést?

Az orvos nem oldja meg helyetted a problémáidat, nem az a dolga.


"könnyű olyan embernek beszélni,a ki még nem volt depressziós igazán."


És ezt most te honnan is veszed?

2012. júl. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
*Neked
2012. júl. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

ha kötözködni akarsz, akkor kérlek menj más oldalra.

Csak azok válaszát várnám, akik hasonló problémákkal küzdenek, és értékelhető segítő válaszaik vannak.

2012. júl. 27. 08:46
 10/11 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Én is mély depresszióban szenvedek, csak néha javul. Régóta tart, és tudom miről beszélek. Szóval, ha tényleg depressziós vagy, külső segítségre van szükséged. A barátok nem fogják tudni, miről beszélsz, a kollégákat nem is fogja érdekelni, ha meg kapcsolatba kezdesz ilyen állapotban - nos, valamennyire segít, de én épp egy nem túl jól sikerült kapcsolaton vagyok túl, a csaj szakított velem, itt bőgök napok óta... Én már mindent megpróbáltam a depresszió ellen, de TERÁPIÁRA VAN SZÜKSÉG, és ez nem hit kérdése. Ez sajnos egy betegség, olyan mint egy törött láb, sebész kell hozzá.
2012. júl. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!