Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van itt ennyi depresszió...

Miért van itt ennyi depressziós ember? Miért nem fordulnak szakemberhez?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 21. 00:06
 1/9 étoile et lune ***** válasza:
100%
Azért depisek, mert nincs pénzük, ebből kifolyólag szakemberhez se tudnak elmenni.
2012. ápr. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez így nem igaz. Én is voltam depis, orvoshoz fordultam, jól vagyok. És nekem sincs pénzem.
2012. ápr. 21. 00:26
 3/9 anonim ***** válasza:
De, hogy? Elmentél a háziorvoshoz és ő elküldött tovább?
2012. ápr. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vannak ingyenes pszichológusok is.
2012. ápr. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amúgy meg nem mindig elég ennyi ahhoz, hogy valaki kigyógyuljon.
2012. ápr. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Vannak olyan dolgok,amin egy pszichológus sem tud segíteni.Vagy fel tudod dolgozni,vagy nem,de gyógyszerhez nyúlni nem érdemes...
2012. ápr. 21. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen, elmentem pszichológushoz. Kemény dolgokat éltem meg: egyedül maradtam 2 gyerekkel, 1 éven belül mindkét szülőm ..meghalt, anyagi problémák, és még pánikbeteg is voltam/vagyok. Nem szégyelltem segítséget kérni, mert a gyerekek miatt muszáj volt. Nem szabad elhagyni magunkat, mindíg van remény. Most az otthonunkért harcolok, és nem adom fel.
2012. ápr. 21. 06:46
 8/9 anonim ***** válasza:
ne tévesszen meg a "depis" szakszó , meg hogy itt ki mi mi att vinnyog.és ha jól ovlasom amit irtál te pánikbeteg voltál nem pedig depressziós, a depressziót pedig mindenképpen ki kell egésziteni gyógyszeres kezeléssel is (igen kell mert a dperesszió központi idegrendszeri zavar amire a központi idegrendszerre ható gyógyszert kell adni ez van). és igen, a pszichológus és a pszichiáter klinikailag ingyen van tb által. de egyszerübb egy kérdést itt feltenni egyeseknek és sajnáltatni magukat virtuálisan minthogy ezt a lépést megtegyék.rühellem az ilyet
2012. ápr. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Hű,kedves kérdező!


Te aztán átmentél dolgokon.Nem csodálom,hogy segítségre volt szükséged,és becsülendő,hogy szakemberhez fordultál és nem az alkoholhoz.Minden elismerésem a küzdelmeidért és kívánom a jobb jövőt!

(6-os voltam)

2012. ápr. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!