Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan fogadhatnám el magam...

Hogyan fogadhatnám el magam ha nagy orrom van és vannak akik csúfolnak?

Figyelt kérdés
Pont azok csúfolnak akiket a legjobban kedvelek, illetve az a fiú is tett rám ilyen megjegyzést akibe szerelmes vagyok :( :\'(
2009. júl. 16. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos ismerős a probléma, én már bánom, hogy nem szántam rá magam a plasztikai műtétre, mikor még megtehettem volna, mert a "jóakarók" beszólásai teljesen megrendítették az önbizalmam.
2009. júl. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De köcsögök... :/ Én a helyedbe tuti visszavágnék valamivel, mindenkinek van hibája..
2009. júl. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem elég szánalmas, ha valaki olyasmivel gúnyol másokat, amiről nem tehetnek. Ilyen emberekkel beszélni sem érdemes, nemhogy beléjük esni. Nagy az orrod? És akkor mi van? Ha ez a legrosszabb, amivel gúnyolni lehet, akkor legyél büszke magadra, mert ez azt jelenti h mással nem tudnak bántani, mert nem adsz rá okot, ők viszont nagyon gyerekesek és gonoszak. A kicsit méretesebb orr sokkal de sokkal jobb mint egy undok, sekélyes jellem. Fogadd el magad és ha mások látják h megszoktad és elfogadtad a saját testi tökéletlenségedet nem lesz értelme piszkálni téged, és ha mégis folytatják, már mindegy lesz, mert téged nem zavar.
2009. júl. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is nagyon sokáig önbizalomhiánnyal küszködtem, mert csontváznak csúfoltak a suliban - nagyon vékony voltam-. Aztán megismertem a férjemet, aki úgy fogadott el, ahogy vagyok - most se vagyok valami kövér :-) - és ma már szinte eszembe se jut, hogy ne lennék olyan csinos, vagy akár csinosabb, mint más nők :-)

Majd te is találsz egy olyan férfit, akinek fel se fog tűnni, milyen az orrod, mert TÉGED, magadat fog szeretni, ne aggódj. Úgyhogy azokkal meg ne foglalkozz, akik ilyen felületes dolgokon fennakadnak, ráadásul még szóvá is teszik...

2009. júl. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, és egyszerűen csak fogadd el önmagadat, mert a belső önbizalom és öröm kisugárzása sokkal vonzóbb, mint egy ragyogó, de üres külső.
2009. júl. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia!

Engem is ilyenekkel csúfolnak, de megtanultam nem figyelni rájuk. Amúgy nem éri meg olyan fiúba szerelmesnek lenned, aki olyan dolgok miatt csúfol, amiről nem tehetsz. A legfontosabb, hogy ne bújj el emiatt! Az egyik ismerősömnek apró szemei, nagy orra, nagy feje és alaktalan szája van. Ráadásul nagyon vékony. De mivel felvállalta ezeket a dolgokat, a legtöbb fiú az évfolyamból őt tartja a legcsinosabbnak.

Szóval csak fel a fejjel! :) Sok sikert!

2014. márc. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!