Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok és már egy...

13 éves vagyok és már egy kicsit kockás a hasam és hogyan lehetne még kozkásabb?

Figyelt kérdés

2012. júl. 29. 13:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

hasizom gyakorlattal :d

de biztos jó pasi vagy , hogyha 13 évesen kockás hasad van *__*

am meg rendszeres sportolással (kajak meg ilyenek)

hajrá ;)

küldhetnél képet priviben a hasadról :d

2012. júl. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszi de am most nem tudok és félreírtam mert 12 éves vok
2012. júl. 29. 14:08
 3/12 anonim ***** válasza:

Előző: gratulálok,igazi mai 12 évesen b.szni járós kis ribi lehetsz.


Attól lesz kockásabba hasad,ha edzel rá.Viszont ha mindennap edzel rá,akkor túledzed és nem fog nőni semmit.Próbálj kevésbé zsíros és kevésbé szénhidrátdús kaját enni és heti 3-4-szer edz hasra.

2012. júl. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
hátjó : d
2012. júl. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Yuri Boyka -nak üzenem , hogy 13 vagyok és most miért baj , hogyha aztmondom valakinek ha jópasi?

Nem volt még egy rohadt pasim sem és nem b@szok egésznap. Még én vagyok az osztály piszkálni valója és mindenki azzal jön , hogy miért nincs pasim.. szóval szerintem kussolj..

2012. júl. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Jajj,el is felejtettem,hogy a 13 éves lányok manapság már annyira Miss P.csák,hogy nekik mindent lehet. :) Szerintem viszont elég félreérthetően veszi ki magát,hogy az egyik írja,hogy kockás a hasa,te meg egyből ismerkedni akarsz,meg jó pasizol.Nem kéne meglepődnöm ilyenkor,mégis minden alkalommal meglepődök.nem baj,igyál,cigizz,drogozz,vakold ki magad 2 centi vastagon és 25 évesen öregebbnek fogsz kinézni,mint egy 40-es.És azért mondom ezt konkrétan rád is,mert annyira kevés normális 7-8.-os lány van,hogy beleférsz a halmazba bőven. :)
2012. júl. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hát mrá bocs , hogy azt mondtam , hogy : JÓPASI LEHETSZ!

Nem akartam ismerkedni .__.

És hogyha látnál engem akkor 1 cm sminket nem hordok semmi ilyet.. Melltartót sem hordok (mert nincs mit belrakni) nem avgyok Miss P*csa és nem is szeretnék az lenni. .. Énis cvsak nevetek az ilyeneketn .. NEM cigizek , drogozok , piálok. Anyámék még a 2%alékos sört sem engedik hogy megigyam.. Nincs kacsacsőrös képem facebookon és nem is lesz..

Elég szörnyű ha már mindenki mindenkit p*csának néz...

: ||||||

2012. júl. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Napi 15 óra wowtól elég kockás lesz.
2012. júl. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor tudod mit? Visszavonom a fentieket.És bocsi.Úgyis eltértünk már nagyon tárgytól. :)
2012. júl. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát oké ;D

énse akarok balhét :D

2012. júl. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!