Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen Hegesztő tanfolyamot...

Milyen Hegesztő tanfolyamot érdemes elkezdeni?

Figyelt kérdés
Elakarok kezdeni egy hegesztő tanfolyamot de nem tudom melyikel lenne érdemes kezdeni amivel kezdőként is el tudnék helyezkedni Debrecen-ben.Melyiket érdemes CO2,AWI,MIG/MAG ?

2012. júl. 29. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:
fólia!
2012. júl. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
awi...az abszolut halado kategoria. ha nemtudsz hegeszteni nehez kezdet lesz. mig/mag a nyero, attol a bevolt elektrodat sem art tudni hasznalni(mma)ha ezeket vagod, johet az awi
2012. júl. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Z4QQQ! válasza:
Én is hegesztő vagyok és még nem tudtam el helyezkedni , ha van jó ismeretséged akk ajánlom a az awi/co2 kombinált hegesztőt vagy csak simán awit de azt saválló vagy alumínium lemezek csövekre azt többen keresik :)
2012. aug. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem kezd a mig/mag-al... talán az a legkönnyebb és egy alapnak a legjobb...de ez csak javaslat
2012. nov. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!