Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek tényleg már csak...

Szerintetek tényleg már csak 5 hónap van az életünkböl?

Figyelt kérdés
Kimit gondol? Eljön a világvége Decemberben?

2012. júl. 29. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
szerintem nem fog eljönni semmi, de azért nagyon izgulni fogok hogy mi lesz mégis :D de lehet hogy napsütéses nap lesz meg átlagos nap lesz mint a többi.. xd
2012. júl. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rengeteg "világvégét" éltünk már meg, kezdve a régi jóslatoktól a lehetséges meteoritokon át a számmisztika találgatásáig, és mégis itt vagyunk.
2012. júl. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is azt hallottam, hogy már sokszor jósoltak világvégét. Például 1999-re is, sőt, még 2000-re is. Én viszont csak azt a variációt ismerem a legjobban, amit a NASA hozott fel a 2012-es világvégéről. Ahogy olvastam, a Földünk a Galaxisunk (Tejútrendszer) középpontjába fog kerülni,és valamilyen erő folytán kilökődik a Galaxisból , vagyis elsodródik. De sokféle variáció van, és mivel a tudósok nem látnak jövőbe, és annyira még a majákat sem tudtuk megismerni a leleteink alapján, ezért még ők is tanácstalanok. Senki nem tudja mit hoz a sors, de egy biztos: VILÁGVÉGE ELŐTT FELTÉTLEN MEGESZEM A SÜLTKACSÁT!
2012. júl. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Lófaszt, azért találták ki, hogy minden pénzem ajándékokra meg piára költsem. Szerencsétlen maják meg alig kapnak jutalékot, pedig kifejezetten előre dolgoztak.
2012. szept. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!