Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti hisztek a barát szó igazi...

Ti hisztek a barát szó igazi jelentésében?

Figyelt kérdés
Én eddig hittem, de elvesztettem egy olyan embert, akiről sosem gondoltam volna, hogy ki fog használni, vagy bántani, mégis megtette. Ez szörnyen esik, ezek után én már kételkedek abban, hogy vannak igazi barátok. Ti hogy vagytok vele? Persze tiszteletben tartom, ha valaki tényleg igazi barátságot ápol a másikkal, elismerésem nekik, mert én úgy látszik valamit nagyon rosszul csinálok... 18/L
2012. júl. 30. 01:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha valaki átba** akkor az nem a barátod

De egyet ne felejts el soha, semmi nem tart örökké

2012. júl. 30. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, de váltig állítja, hogy a barátom volt, közben pedig olyan dolgokat vágott a fejemhez, amiket életemben nem kaptam még meg soha senkitől és ráadásul alaptalanul. Ez bánt a legjobban, hogy sunyi volt és mindenért engem okol/t. :/
2012. júl. 30. 01:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!