Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak? Nagyon szörnyű...

Mit csináljak? Nagyon szörnyű barát vagyok? Segítség

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm már az idegeimre megy........szeretem meg minden,de olyan beképzelt meg minden,14 éves,és ő a 'hős szerelmesnő' már annyi mindenen keresztül ment,és megérdemel egy rendes srácot,most egy olyan srác miatt sír,akit ismer kb. 2 hete......azt mondja hogy szereti mindennél jobban.Tudom hogy a legjobb barátjaként támogatnom kéne meg minden,de már kicsit unom hogy minden 2. hétben más srácot 'szeret' és megtalálja az 'igazit'.

15/L



2012. ápr. 19. 22:10
 1/5 anonim válasza:

majd kinövi! :)

próbáld vele megbeszélni!

Ha nem tudjátok, lehet nem is vagyrok igazi barátok!

2012. ápr. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Te se tudod, hogy mi a barátság... Egy barátnak nem az a dolga, hogy mindig kiálljon a másik mellet, hanem hogyha igaza van, akkor álljon ki mellette, egyébként meg mondja meg, hogy most ő a hülye. Azt tanácsolom mint az első, beszélgetés csodákra képes!
2012. ápr. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De épp ez a baj,hogy hiába mondom neki hogy vigyázzon,ő rózsaszín kis buborékban él.....és próbálom megvédeni,mindig megmondom neki az igazat,és amikor csalódik az épp aktualis 'nagy ő'-ben,mindig mondja hogy miért nem figyelmeztettem.......és ebből van már k.urvára elegem.
2012. ápr. 19. 22:41
 4/5 Arachne válasza:
legjobb baratno ide vagy oda..neked is van életed... ki o hogy mindig a kezét fogd...o neked mikor segített utoljára....szerintem te neki olyan vagy mint a gyóntatója...elobb utobbb te fogsz pofára esni,majd talál valami hos casanovát és majd bocsánat a kifejezésért ba´ik a fejedre...hidd el én 19 vagyok..vagyok és már átéltem egy 9 éves baratságot ami pont ez miatt ment tonkre...ha o a hos szerelmesno akkor oldja meg maga. ha nem fogadja meg a tanácsodat,akkor te csak a falnak beszélsz... egy idoo után teli lessz a pohár..ha nem változik meg keres ,mást...hidd el nem olyan nagy tragédia kihevered... vicces 14 évessen én a baratnommel moziba jártunk vásárolgatni csavarogni..és pasi nem volt és boldogok voltunk..ha anyira viszked a pi´ája akkor vakartassa meg a pasikkal de téged hagyjon békén ..arra hogy vigyázanak rája aarra ott van az anyja...
2012. aug. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Remélem azóta megtalálta az igazit
2022. szept. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!