Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak nekem nem tetszik ez az...

Csak nekem nem tetszik ez az alternatív jövő? (lent)

Figyelt kérdés
Úgy értem,az,hogy a jövőben majd autók fognak röpködni az égben,meg ilyenek.Csak én találom ijesztőnek ezt?(egyébként kétlem,hogy ilyen lenne majd,de akkor is szar lenne).
2012. júl. 30. 10:57
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Jobb, mint ami a Hunger Gamesben van, nem igaz?
2012. júl. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Éhezők viadala?Csak részletek láttam belőle.Hááááááát :)
2012. júl. 30. 11:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Enis felek ettol , vagyis legalabbis hallotam errol , de nem hinnem hogy ezt meg fogjuk erni .:DDDDDDDDD
2012. júl. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
44%

A lovaskocsi idejében is ugyanezt mondták a gőzmozdonyról. Egy gyorsforgalmi út láttán meg el is ájultak volna. :)

Most ilyesztő a gondolat, de majd az akkor élő embereknek természetes lesz.

2012. júl. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
84%
Igen, sokakat nyomaszt az ipari forradalom és hogy csak vakon kullogunk az események után, csak ezt nem divat vállalni. Például Kosztolányit is nyomasztotta (Ének Virág Benedekről c. verse, [link] Az ismeretlentől való félelem természetes. És azért azt is be kell vallanunk, hogy borzalmakat is hozott a műszaki fejlődés.
2012. júl. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!