Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Attól kérdezem aki a Szent...

Attól kérdezem aki a Szent Imrében szült! Az alternatív szülőszoba kb mennyibe kerül? Nagyon tetszik a szoba, nyugodt nem korházias kinézetű, biztos jó élménnyel távoznék, csak nem tudom mennyibe kerülhet ha ott szülnék!

Figyelt kérdés
2012. febr. 13. 22:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Semennyibe. Ha éppen szabad, mehetsz oda szülni. (Lefoglalni nem lehet).

Én kettőt szültem benne eddig, tényleg jó, remélem a harmadik is összejön hamarosan.

2012. febr. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

igen, ingyenes az is. csak 1 van belőle, így nem biztos, hogy épp szabad lesz.


meg nálam pl.fel sem merült, mert infúzión voltam +ott picit nehezebb lett volna kivitelezni, meg nem vajúdhataam kádban az elfolyt magzatvíz miatt, így nem is akartam elfoglalni más elől. de a sima szülőszobák is barátságosak, nekem semmi gondom nem volt vele.


tesóm ott szült, nagyon szép élménynek élte meg.

2012. febr. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

első vagyok

Igaz ami igaz, csak akkor lehet ott szülni, ha semmilyen mesterséges beavatkozásra nincs szükség.


Nekem egyik szülésemnél be kellett kötni oxitocint, és emiatt kitolás közepette át kellett vánszorogni egy másik szülőszobára. Nem volt éppen klassz.

2012. febr. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!