Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen egy totál...

Szerintetek milyen egy totál részeg csaj? (szexi, ciki, vicces, szánalmas stb. ) Érdekel, hogy ti mint gondoltok erről.

Figyelt kérdés
Szerintetek milyen egy totál részeg csaj?(szexi, ciki, vicces, szánalmas stb...) Érdekel, hogy ti mint gondoltok erről.
2010. febr. 13. 22:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas.
2010. febr. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
42%
Ha leszop, akkor szex(i), ha hány, akkor ciki, ha levetkőzik meztelenre és mindent feldug, akkor vicces, ha elmondja a legféltettebb titkait, akkor meg szánalmas.
2010. febr. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
94%

Szánalmas,nőietlen,undorító,gusztustalan,megalázó.

Egy nőnek mindig tudni kell,hogy melyik az utolsó pohár,hogy nő maradjon és ne egy ocsmány állat.

(Ez a férfiakra is igaz.)

2010. febr. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
84%

Hát mikor barátnőm, aki többet ivott mint mi kissé becsiccsentve rámmászott az szexi volt..de én inkább lefektettem aludni...akkor pedig aranyos volt :).

De láttam már csajt aki összehányt mindent stb. hát az elég gáz szerintem.

2010. febr. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
93%
Ez nem nőhöz méltó és szánalmas.
2010. febr. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
45%

Aki férfi és azt írta, hogy szánalmas az nézzen magába!

Aki nő és azt írta, hogy szánalmas annak igaza van!


Egy férfinak elég nagy szerencse egy halálrészeg csaj...

2010. febr. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
92%
Én gólyatáborban láttam egy lányt, aki a totál részeg kategóriába illett, a barátja próbált neki segíteni, hogy ne essen össze szó szerint, és össze vissza vonaglott, látszott, hogy "alig él". Szerintem ijesztő.Az biztos, hogy nem szexi, se nem vicces. (19/l)
2010. febr. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
88%

Totál részeg: szánalmas

Kis becsiccsentés még lehet aranyos, meg szexi.

2010. febr. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
86%
Ezek közül mindegyik. Ha kicsit spicces, akkor lehet vicces, esetleg szexi is, de kitartó ivással egészen szánalmas és undorító szintig is eljuthat. Egyébként ez teljesen szubjektív dolog, kinek-mi. (22/F)
2010. febr. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
91%
ugyan mitől lenne szexi egy totál részeg csaj? elém hány vagy az ölembe esik vagy mi?
2010. febr. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!