Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek az normális, hogy...

Szerintetek az normális, hogy új iskolatáskát szeretnék, pedig nem is ment tönkre?

Figyelt kérdés
Most megyek gimibe, és eddig minden évben szétszakadt a táskám, most pedig semmi baja, de az új iskola miatt szeretnék valami újat. Tudom ez így elég hülyén hangzik, de az az egyik legfontosabb cucc a suliba, és a tavalyit már nem tartom gimnáziumba illőnek. Nagyon jól néz ki meg minden, de szerintem már túl idős vagyok hozzá.
2012. júl. 31. 10:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Normálisnak normális, bár én nem vennék ha a meglévőnek semmi baja. Gondolom a tavalyi sem verdás vagy barbis. Nem szoktam feleslegesen vásárolni. Na de kinek hogy. Amúgy meg mi főiskolásként sem csináltunk kardinális kérdést egy táskából. Azt hordtuk amibe belefért minden motyó.
2012. júl. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!