Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányoknak bejönnek az ilyen fiuk?

Lányoknak bejönnek az ilyen fiuk?

Figyelt kérdés

Hosszú szárú acélbetétes bakancs kék vagy akár fekete színben színes fűzővel.Felhajtott farmer vagy bakancsba betűrt fekete gyakorló nadrág.Nyáron zenekaros póló hidegben kiszegecselt bőrdzseki rajta zenekar nevekkel.Piercing és színes haj nélkül.És persze katonásan egyenes,kihúzott testtartással.Bejön az ilyen a lányoknak ? 13-17 év közötti lányoknak.

17/F


2012. júl. 31. 20:04
 1/9 anonim ***** válasza:
"Hosszú szárú acélbetétes bakancs kék vagy akár fekete színben színes fűzővel.Felhajtott farmer vagy bakancsba betűrt fekete gyakorló nadrág" "kiszegecselt bőrdzseki rajta zenekar nevekkel" Nekem ezek nagyon nem jönnek be. 17/l
2012. júl. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én fiu vagyok ,dee Amig a föld kerek midig lesznek rockerek, jeeeeeee-:)
2012. júl. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Utolsó

Én Punk vagyok de igazad van :)

2012. júl. 31. 20:26
 4/9 anonim ***** válasza:
nekem nem :( 15/L
2012. júl. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A pankok hallgatgatnak Rammsteint? Bocsi tudom hogy nem ide tartozo téma de már rég érdekelt.
2012. júl. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Persze.Én is hallgatok Rammstein,Burzum,Gorgoroth attol függ milyen hangulatom van.Van hogy Divízió88,Vendetta,Tar Had,Mos-oi stb.Ezeket is nagyon szeretem.De Punk közül Exploited,Chaos U.k,G.B.H,Minor Threat de a metálokat ritkán hallgatom.Mondom én csak Punk és Skinhead zenéket hallgatok
2012. aug. 1. 07:56
 7/9 anonim ***** válasza:
Be :) 14/L
2012. aug. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
43%
elfajzott söpredèk.
2013. márc. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Persze, hogy bejön, ez nem kérdés :) Persze, csak ha emellett még normális is vagy, az fontosabb a stílusnál! 15/L
2014. febr. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!