Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túlságosan lányos az arcom és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlságosan lányos az arcom és a hosszú haj még rá is tetőzik. Lehet, hogy ez nem jön be a lányoknak? Tehát a kérdésem lányokhoz szól. Nektek bejönnek az olyan fiúk akiknek lányos arca van és hosszú vállig érő haja, hátrakötve?

Figyelt kérdés

én ilyen vagyok, természetesen semmi buznyákos ruházat, mindig feketében vagyok.

farmer, póló stb...

Ha elgondolkozok, lehet, hogy lett volna pár lány akinek bejött ez a extrémebb fejszerkezet. De tudom és látom, na meg tapasztalom is, hogy sok lánynak ez szinte tabu.



na hány lány van itt gyk-n akinek ez bejön?

és kérlek írd oda, hogy hány éves vagy és melyik "megyében" laksz. előre is köszi.


2012. ápr. 20. 20:48
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
Ha zavar a hosszú hajad, mi a fenének növesztetted meg? :D
2012. ápr. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
nekem bejön. "pesti" vagyok. 16/L
2012. ápr. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
13%
rövidre vágott haj több lánynak jön be szerintem.. 5mm bőven jó, így nyárra meg főleg. az hogy mindig feketében vagy, az elég gáz.
2012. ápr. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
4%
A leszbiknél és Biszexeknél tuti siker :S
2012. ápr. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:

a lányok terén nem vagyok nagy ász.

nincsenek lány barátaim.

eddig akiket kérdeztem élőben, hogy nézek ki azok mind azt mondták, hogy bocsi, de nem vagy az esetem.

Nem jönnek be az olyan fiúk mint te.


ez mit jelent, pontosan azt?

2012. ápr. 20. 20:51
 6/37 anonim ***** válasza:
Ömm, bocsi, de ezt a bizonyos lányos arcot nem tudom elképzelni. ÍGy nehéz megmondani, szerintem egy kép sokat segítene a válaszolóknak.
2012. ápr. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
Ha mutatsz képet, tudok nyilatkozni. Így elég nehéz..
2012. ápr. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
pont azt hogy nem áll valami jól a hajad, öltözéked. ha ezen változtatnál, több sikered lenne
2012. ápr. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:

Tehát rockeres beütésed van a fekete cuccal és a hosszú hajjal? Nekem semmi bajom a hosszú hajúakkal...

20/Csongrád megye

2012. ápr. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
39%
Én speciel nem bírom a hosszúhajú pasikat.Rövid haj!(minél rövidebb annál jobb,legjobb a pár milis!)
2012. ápr. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!