Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon sokszínű vagyok. Fiúk!...

Nagyon sokszínű vagyok. Fiúk! Nektek ez bejön? (Több lent. )

Figyelt kérdés

„Kinézetre hasonlítok egy scene modellre, begördeszkázok a városba, hogy találkozzak néhány barátommal. Elkezdünk táncolni, ha úgy van (dnb, shuffle, hardstyle, jumpstyle).” - Egy átlagos délután.


Egyébként járok lovagolni, sokat futok, rajzolok, olvasok, fényképezek magasabb szinten (voltak már kiállításaim), értek a honlap- és képszerkesztéshez, az állatokat ismerem (pl. felismerem a ritkán előforduló rovarokat, stb.)... Az iskolában a tanárok és a diákok is szeretnek, jó tanuló vagyok, a szabályokat mindig betartom, akárhol is legyek. Szinte mindenhez értek, mindenről tudok beszélni, bárkivel megtalálom a közös hangot pár perc alatt.

13 éves lány vagyok, és hát elég szeretet-hiányos (talán azért, mert még nem volt barátom). Gyakran érzem úgy, hogy ha szembejön velem mondjuk az utcán egy szimpatikus srác, legszívesebben megölelném.


Sok srác érdeklődik utánam, de nem mutatnak ki egyértelmű jeleket arról, hogy pl. tetszem nekik.

Szeretnék egy barátot, de amilyen visszahúzódó és csendes vagyok, szerintem nem fog egyhamar összejönni.


Mit tegyek? A fiúknak tetszik, ha egy lány sokoldalú, mindenről lehet vele beszélni, stb?


Amúgy nyíregyházi vagyok.


2012. júl. 31. 20:32
 1/4 A kérdező kommentje:

Amúgy a nálam 1-2 évvel idősebbek mutatnak felém érdeklődést, és velük sokkal jobban el tudok beszélgetni, megtalálom a közös hangot - szóval jobban megértjük egymást.


Rossz tulajdonságokat pedig nem soroltam, így azt pótolnám: nehezen bocsájtok meg, sokszor naiv vagyok, szeretek a középpontban lenni, óriási szeretetet igénylek.

2012. júl. 31. 20:39
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyilván tetszik.
2012. júl. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A fiuknak jobban bejönnek a csendesebb zárkózotabb lányok mivel nagyobb kihivást jelent a közelségükbe férkőzni, a fiukban meg amugy is benne a hódítási ösztön ezért ,értékesebb az a lány akinek udvarolni kelk, mint aki odaadja magát a fiunak.
2012. júl. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. (:
2012. júl. 31. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!