Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az igaz, hogy a szép lányoknak...

Az igaz, hogy a szép lányoknak nincs önbizalma?

Figyelt kérdés
Azért kérdem, mert mikor megnézek egy szép lányt, akkor rám néz és így hirtelen elfordul, azt mondják erre, hogy nincs önbizalmuk, akiket megkérdeztem.

2012. júl. 31. 23:39
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

nem,csak szeretik magukat sajnaltatni.:) azert mondjak mindig hogy "en ilyen meg olyan csunya meg kover vagyok",mert azt akarjak hogy megnyugtassa vki oket,hogy "nem,te nagyon szep vagy stb. stb." mondjuk en azt szoktam erre mondani,hogy "igazad van":D

amugy meg ha elfordul szegyenlos vagy vmi,az nem az onbizalom kerdese

2012. júl. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

Nem feltétlen.Lehet hogy nem tetszettél a lánynak és azért fordult el :D..

Amúgy van amelyik kifejezetten beképzelt mert sok az önbizalma és néha elszáll magától mert szép.

Viszont a természetes szépségek szerényebbek,mert nem foglalkoznak magukkal annyit.

Bár vannak kivételek :)

2012. júl. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom, hogy neked én szép lennék-e, de én csak akkor nem fordulok el, ha tetszik aki néz. :)
2012. aug. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Minden szép lánynak van önbizalma
2012. aug. 1. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
KÖszönöm amit irtatok :)
2012. aug. 1. 20:44
 6/7 bubii98 válasza:
71%
Vagy csak szégyenlős a lány :)))
2012. aug. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Inkább a rondáknak nincs önbizalmuk.
2012. aug. 15. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!