Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Milyen karmikus okokra vezethe...

Milyen karmikus okokra vezethető vissza, hogy ennyire szerencsétlen vagyok a párkapcsolati életemben?

Figyelt kérdés

22 éves fiú vagyok és még sosem volt barátnőm, pedig én mindig is normális párkapcsolatra vágytam egy kedves, megértő, vonzó lánnyal. De mégsem jött még össze egy lánnyal sem és utoljára tudomásom szerint középsuliban volt belém lány szerelmes, de ahhoz meg nem mertem közelíteni, mert én mindig is ronda, alacsony fiúnak láttam magam, aki esélytelen a lányoknál. Azért kezdeményezte már az utóbbi időben, de láttam, hogy egy lányt sem nyűgöztem le és sokszor jöttek a van barátom elutasító szöveggel.


Lehet, hogy ez valami karmikus büntetés, hogy most nem lehet szeretnivaló aranyos barátnőm? MInél jobban szeretném, annál inkább nem jön össze. :/



#büntetés #párkapcsolat #karma #szerencsétlen #nem kellek a szép lányoknak
2012. máj. 24. 10:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egy jó tanács: ne erőltesd! :)
2012. máj. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

ma 10:54


De amíg nem érdekelt a dolog éltem az életem egészen 21 éves koromig, akkor sem jöttek alányok, nem kellettem nekik.


Most kezdtem el egy éve aktívan úgymond csajozni és most sincs semmi, úgy érzem el vagyok átkozva egy nekem tetsző lányt találnék legalább, akinek én kellek viszont! Csak egyet! De még az sem! :/

2012. máj. 24. 11:02
 3/11 anonim ***** válasza:

Karmikus a fe.éket!

"nem mertem közelíteni, mert én mindig is ronda, alacsony fiúnak láttam magam, aki esélytelen a lányoknál."

Nem is csodálkozom, hogy elutasítanak. A lányok nem szeretik az önbizalomhiányos, bizonytalan fiúkat, akik meghúzzák magukat.


Egyébként megsúgom, hogy hozzád hasonlóan 1001 embernek nincs párja valamilyen probléma miatt. Ez egy tök "általános" jelenség. Amúgyis az emberek szeretnek mindent a karmára (vagy Istenre, vagy Sátánra, vagy a vonzás törvényének nem megfelelő használatára) fogni, ahelyett, hogy a talpukra állnának, reálisan gondolkodnának, és elfogadnák tényeket. A reális tényeket.

2012. máj. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

ma 11:21


De azt mivel magyarázod, hogy mndkét húgomnak lett már párja, pedig nem is akarták semmit sem tettek érte jöttek a fiúk, mint a főnyeremény nekik csak választaniuk kellett.

2012. máj. 24. 11:33
 5/11 anonim ***** válasza:
Azzal, hogy a húgaid férfi szemmel jó csajok, akikkel érdemes összejönni. És a lányoknál nem hátrány, ha picit szégyenlősebbek, visszafogottabbak.
2012. máj. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

ma 11:36


Épp ez az, csak én vagyok ilyen fekete bárány a családban, aki senkinek sem kell! :/


Pedig csak egy láynt szeretnék már régóta, tuti el vagyok átkozva, csak nem tudom mi lehetett a bűnöm, amiért most egy nekem tetsző lány sem mászik rám.

2012. máj. 24. 13:01
 7/11 anonim válasza:
100%

Férfiasabbnak kell lenni. Bevállalósabbnak. Mi ez a szentpapucs mentalitás? Ne egy aranyos barátnőt akarjál, hanem szépen sorban néhány komoly, értelmes, kedves nőt. Aranyos? A nők nem aranyosak. A nők vagy kemények vagy kedvesek és lágyak. De aranyos a kismacska szokott lenni, meg a kiscsibe, meg a kisnyuszi ésígytovább.

Sok sikert!

Egy fiatal édesanya

2012. máj. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Karmikus. Minden karmikus. Minden baj.
2012. máj. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Drága vagy !

Én szeretem a friss ropogós husikat!

No para én 20 éves voltam amikor elösször megfogták a kezemet. Nem vagyunk egyformák !

Nem kell beállni a sorba és a társadalmi konvenciókat követni.A lényeg hozz ki magadból a legtöbbet. Találd meg a saját stílusodat,ruhában,hajban stb. Az emós ,lóg a gatyó a hátsón hidd el nem áll jó senkinek. Legyél ápolt tiszta minndig.Koszos köröm,hónalj szag,szuvas fogak nem befutó !Sportolás ,egészséges táplálkozás.

Ha van arcbőrön probléma kozmetikus,vagy bőrgyógyász renbehozza még talán TB.-re is.

Építsed fel magadat lelkileg,szellemileg. És a titok !!! akár nőben férfiban a legvonzóbb (a kihoztad a legtöbbet magadból mellett) az ÖNBIZALOM,MAGABIZTOSSÁG, ÉS LEGYEN TERVED A JÖVŐDET ILLETŐEN ÉS NEM A PÉNZ!

Nézd meg a Hoollywody sztárokat. Van köztük sok aki nem túl csini,mégis oda vannak értük.

A pénz az csak a hozadék,de a lényeg a siker és ennek a hozadéka-a magabiztosság!

Csak próbálkozz és ha visszautasítanak légy kedves –mond ,szerettelek volna megismerni,de hogy a jövő mit hozott volna én sem tudom,és kívánj neki sok boldogságot az életéhez.

Így utólag a visszautasítás ellenére is magadban és a másikban is egy pozitív emléket hagytál,hiszen egy kis figyelmesség ,szeretet ingyen van.

Megkell tanulnod szeretni önmagadat,mert ha befordult vagy a rezgésszámod alacsony és az aurád inkább taszít,mint vonzz és még csak meg sem szólaltál!


Nekem volt egy fiatalabb párom,előtte nem nagyon vették észre.Ahogy a csajok meglátták velem egyből megnőtt az ázsiója. Idővel szakítottunk és utána le se tudta a kis csajokat vakarni magáról.

2012. máj. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
18 éves lány vagyok... én azt mondom erőltess magadba egy kis önbizalmat, mert így soha nem lesz senkid,főleg ilyen hozzáállással. Én egyből kiszúrom azokat a pasikat, akik önbizalomhiányosak és félénkek,mert sugárzik az emberből az ilyen és hidd el a nők nem szeretik. Egy férfi legyen határozott és céltudatos. Semmi köze ehhez az istennek,vagy ördögnek meg a tököm tudja minek, ez rajtad múlik, hogy mit cselekszel. Merj lépni és bízzál magadban,hogy sikerülhet. De azt jegyezd meg, hogy mindig olyanhoz közelíts,akinél lehet esélyed, mert egy plázacica valószínüleg nem fog összejönni egy pattanásos,számítógép őrülthöz (ez csak példa volt). És adj magadra! Tiszta ruhába járj, ne legyél büdös sehol, öltözködj normálisan.
2012. jún. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!