Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Londonban élők segítségét...

Londonban élők segítségét szeretném kérni!? Részletek lentebb!

Figyelt kérdés
Akik Londonban élnek már egy huzamosabb ideje, szerintetek 18 évesen, angol nyelvtudással és emeltszintű érettségivel (nem tudom hogy ez számít-e valamit de az érettségimet az SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnáziumban végeztem ami Szeged legjobb gimnáziuma)mit lehet elérni Londonban? Mennyire egyszerű munkát találni? Lakást (nem túl nagyot, kb. 1 kis háló, 1 pici konyha és fürdőszoba semmi több) tudok bérelni az ottani fizetésből London bármely részén? Tudom, érdekes kérdés de Londonban a magánnyomozás mennyire elterjedt? Szóval úgy értem hogy az ember akit keresek tudom a nevét, születési dátumát, születési helyét, fényképem is van róla és teljesen biztos hogy Londonban lakik (ezt így tudom hogy furcsa kérdezni de tényleg nagyon fontos lenne)? Ja és egy plusz infó: nem tudom lényeges-e de lány vagyok.

2012. aug. 1. 01:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Ezen az oldalon elég sokat megtudhatsz a kint élésről: [link]
2012. aug. 1. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!