Kezdőoldal » Utazás » Európa » Londonban élők segítségét...

Londonban élők segítségét szeretném kérni, hogy hol van az a hely, ahol olcsón lehet ruhákat vásárolni?

Figyelt kérdés
2 éve voltam ott, és London mellett egy kisvárosba voltunk, ahol nagyon olcsón vettem Lonsdale pólókat, pulóvereket. De kocsival vittek, és sajnos nem emlékszem, merre, és mi volt a város neve. Májusban újra megyünk, addigra szeretném kinyomozni. Sajnos a régi társasággal már nem tartjuk a kapcsolatot, tehát tőlük nem tudom megkérdezni, hogy hol is voltunk? Tud valaki segíteni?
2009. márc. 17. 20:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Birmingham?
2009. márc. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hú, nem tudom. Csak ültem a kocsiban mint egy kuka, és semmi városnévre nem emlékszem. Azt tudom, hogy autópályán mentünk. A bevásárlóközpont úgy nézett ki, hogy kívűlről nem is látszott, hogy bevásárlóközpont. Az utcáról fordultunk be egy mélygarázsba, és majd csak amikor a parkolóból mentünk fel akkor lepődtem meg, hogy milyen szép bevásárlókp. Kívűlről semmi reklámfeliratot nem láttam. Hát, ez nem sok...de ilyen zizi vagyok :(
2009. márc. 17. 21:12
 3/12 Nikcsi ***** válasza:
100%
Szia! En itt elek es szerintem a SportsDirect-re gondolsz ez egy uzlet, ott vannak mindenfele sportcuccok, hatalmas mennyisegben es eleg olcson. Remelem segitettem. :)
2009. márc. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Nikcsi ***** válasza:
100%
Elozo vagyok. Nezd meg a honlapjukat, hatha felismered, sportsdirect.com.
2009. márc. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Na most az a nagy igazsag, hogy Londonban nagyon olcson lehet kapni ruhat, cipot, taskat, a legmarkasabbakat is. Ha elkapsz egy learazast, hihetetlenul olcson tudod megvenni az arut. Erdemes Londonban korbenezned tobb boltban majd, attol fugg milyen ruhat szeretnel venni.

Ha kifogsz 70-75%-os learazast, akkor nem kell hogy London melle menjel el.

2009. márc. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
sportsworld, primark. ez a klét üzlet minden kerületben megtalálható, de ha femész a primark.co.uk-ra, vagy a sportsworl oldalára (google megmondja pontosan mi az oldal neve) akkor ott a környék szerint kidob neked egy üzletet,
2009. márc. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a választ. Úgy látom nem kell nyomoznom tovább, mert valóban sok jó üzlet van Londonban. Megnéztem a honlapokat amiket írtatok. Remélem belefutunk egy nagy leértékelésbe :)

Főként Lonsdale cuccokat szeretnék venni, magunknak és a kisfiúnknak.

2009. márc. 18. 07:53
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
lonsdale pulcsi az mindig olcsó a sportsworldben, az mindig le van értékelve, emiatt nem kell izgulni:)
2009. márc. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
De jó! És babacuccok is vannak ott? Lonsdale kiscipő, kispulcsi, esetleg baseball sapi?
2009. márc. 18. 23:30
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagy-Britanniában minden nagyobb városban vannak kiplakátolva olyan boltok, ahol 50-80%-os kedvezménnyel vehetsz már "kifutott", de új ruhákat. 6-10 fontért lehet venni Kappa és Nike pólókat -én is vettem párat-, 20-30 fontért No Fear dzsekiket stb., húgom Glasgowban 2 fontért vett Lonsdale pólót. Egyébként tele van Nagy-Britannia olcsó ruházati boltokkal, ahol a nem kifutott - de nem különösebbn márkás- árukat fillérekért megveheted.
2009. márc. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!