Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Postán küldik az új személyi...

Crv kérdése:

Postán küldik az új személyi igazolványt?

Figyelt kérdés
Tegnap csináltattam és kaptam ideiglenest is de a nő mintha azt mondta volna hogy ott kell átvennem és vinnem kell az ideiglenest.Amikor megjön kapok értesítést postán vagy házhoz jön meg az új személyi?
2012. aug. 1. 14:44
 1/4 anonim válasza:
A postás befog kopogni hozzád vagy be dobja a posta ládádba azt a kis értesítő papírt hogy járt nálad és akkor azt kell vinned és át kell venned egy papírt utána kell elmenned az ideiglenes személyigazolványoddal a postára és ott tudod át venni.
2012. aug. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én is azt hittem.vártam 2 hónapig de nem küldtek semmit a végén bementem személyesen vettem át az okmányirodában.már régen kész volt.menjél be érte mert várhatsz rá.
2012. aug. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én is úgy olvastam hogy jön értesítő papír házhoz hogy mehetek átvenni de lehet 2 hét múlva bemegyek hátha meg lesz már.Az okmányirodában ahol csináltattam ott adják ezt oda ?Vagy van külön hely ahol átlehet venni gyorsabb folyamatban.Mármint nem kell sorszám stb meg ha sokan vannak várakozni.
2012. aug. 2. 16:55
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem ott adták oda ahol csinálták.odamentem és elkértem,várnom nem kellett de szerintem ezt helye válogatja
2012. aug. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!