Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Véleményeznétek ezt nekem és...

Véleményeznétek ezt nekem és a barátnőmnek? Könyvet szeretne irni de nem tudja hogy jól kezdte e el

Figyelt kérdés

Bevezetés : Vér ömlik a számba, Tűz ég az ereimben Visszanyelekegy üvöltést . Azz ezüstkés megcsúszik-enyém a választás . Én vagyok a halál vagy az élet . Én vagyok az üdvözítő vagy a pusztító Angyal vagy démon. Én vagyok a kegyelem . A késem lecsap Ez az én áldozatom . Én vagyok a szörnyeteg


. Első fejezet : -Isabel! - Hallottam az unokahugom hangját -Mivan? -Semmi-Érkezett a válasz. Épp akkor feküdtem le pihenni a fárasztó lovaglás után . És pont amikor a párnára hajtottam a fejem megcsörrent a telefonom . Káromkodva kiszaladtam a konyhába és felvettem . -Da-szóltam bele a készülékbe -Szia kislánykám-az anyám hangját hallottam a vonal másik végén -Mondjad anyuci -Lehetséges hogy pénteken küldök pénzt az új könyveidre! -Köszönöm, most mennem kell-, És letettem a telefont . Kis bűntudat töltött el amiért ilyen voltam az anyámmal . Bementem és lehupantam az ágyra . -Hellosztok - jött April keresztanyám hangja -HÁT EZ NEM IGAZ! -Sikitottam és orditottam ki a párnám alól amit a fejemre tettem . Nagyon halk káromkodást hallattam és kimentem a konyhába Félig már aludtam a széken mire April megszólalt -Isabel! Ébresztő! Ne aludj! Mi a bajod? -Semmi talán az hogy harmadszorra próbáltam elaludni de mindíg felkeltetek -, csattantam fel és kirohantam az erdőbe ami a hatalmas házunk mögött volt . Futottam és hirtelen elestem az erdőbe . Egy hatalmas faág felszakította a bőröm de nemérdekelt a fájdalom felemelkedtem és tovább futottam .12-13 fejezet A ház elötti erdőben : Izgatottan léptem be az erdőbe . Beljebb és beljebb mentem . Rohamosan sötétedett, egy hangot hallottam Reccs . Reccs Megborzongtam, körülnéztem és tovább mentem . Reccs, reccs, reccs Megálltam . Gyors fordulatot tettem és a bokorból egy hatalmas gyönyörű kék szempár nézett ki rám . Közelebb léptem . Hirtelen eltűnt . -Mi volt ez, - halkan kérdeztem saját magamtól . Az órámra pillantva elképedtem . Már is fél hat van?! Besötétedett . Egy kis tisztásra jutottam ahol kkis patak csordogállt . A telihold fénye csodálatosan világított meg mindent . És akkor megláttam . Egy hatalmas farkas bámult rám gyönyörű kék szemekkel . Eltűnk . Egyetlen lépést tettem és eltűnt . Otthon : -Hol voltál? -Mamám hangja hangosabb volt . -Mondtam hogy elmegyek sétálni, - És a szobába mentem .

6. fejezet -Elmegyek az erdőbe -Megint? -Kérdezte vissza papám Válasz nélkül kimentem és a tiltott helyre mentem . Az egy olyan erdőrész volt ahova nemengedtek be soha . Évek ót5a most döntöttem el hogy bemegyek . Megkapaszkodtam egy fába és mászni kezdtem a tégla halmon . Felmásztam és sétálni kezdtem . Megláttam egy különös nyomot . Kutya nyomnak tűnk de kutya erre semmiképp sem jöhetett . Eszembe jutott a tegnapi farkas . Mentem, mentem követve a titokzatos nyomokat . A kutyanyomok emberi lábnyommá változtak és hirtelen eltűntek . - Mi lehetett itt?! -kérdeztem mintha bárki is választ adna Mentem tovább egyenesen, megcsúsztam és zuhanni kezdtem, amikor valami megragadott a csípőmnél . Erősen tartott kezek voltam . Beverhettem a fejem mert mikor felébredtem az erdő szélénél ébredtem fel . Csupa sár voltam és nem emlékeztem mi történt. Hazaindultam .


2012. aug. 1. 19:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem, nem kezdte jól egyáltalán.


Az a "bevezetés" rész nem teljsen bevezetés, inkább csak valami mottó-szerű rész. Kezdjük ott, hogy központozás. Ez nem francia, az írásjeleket nem különíti el az utolsó szótól szóköz. Elég zavaró dolog. A pontokat meg ki kell tenni. A vesszőket ugyanúgy (rengeteg hiányzik belőle, kínszenvedés olvasni). Nem kell mondaton belül megint nagybetűvel kezdeni valamit.


Akkor bekezdések: a bekezdések között vagy sorkihagyás van (pl. ezen az oldalon csak azt tudod használni), vagy be vannak húzva. A párbeszédek új bekezdést alkotnak.Egy fejezetet nem tesz ki 6 sor.


A párbeszédek nem mondanak sokat, a leírások szintén nem, és töténésből sincs valami sok.


A történet, hát, nem tudom, mit mondjak. Minek megy a farkas után? Miért ne mehetne oda kutya? Miért rohant el otthonról Isabel akkoa sietségben, hogy a bőrét fölszakító ágak sem érdeklik? Nem azeőtt sötétedik be, mielőtt az órájára nézne? Miért nem engedik be az erdőnek egy bizonyos részébe? Már megint egy vérfarkasos story? Miért? :S

2012. aug. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!