Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért csinálják ezt az emberek...

Miért csinálják ezt az emberek? És miért pont velem a barátaim? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Rengeteg "barátom" hazudik össze vissza a szemebe csak azért, hogy magát nagynak mutassa vagy jó színben tüntesse fel. Ennek mi a lényege? Basszus, hogyha én nem csinálok valami olyat, ami veszélyes és felvághatnák vele, akkor nem találok ki semmi ilyesmit.. Ez szánalmas..

Miért csinálják? Vagy mi a lényege, hogy én is megértsem már és nem csak hallgassak..?


2012. aug. 2. 00:17
 1/3 Filinger Artemisz válasza:
100%
Szerintem ők mind felvágós bunkók! Te ne akarj az lenni! Az egèsz csak azèt van mert a családjuk nem figyel rá vagy feltünési viszketegsège van! Őrültek! :O
2012. aug. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki a legelőnyösebb oldalát akarja mutatni.

Tipikus alkalmazási forma egy hierarchikus rendszerre épülő baráti társaságban.


Ha valaki elég hétköznapi akkor szürke.

És ezért érdektelenné válik a többi szemében, ezáltal háttérbe szorul.

így aztán kevésbé fog számítani a közegben.


Elég gyerekes viselkedés, de a felnőtt korosztályban is lehet elég rendesen találni ilyeneket.

2012. aug. 2. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Tudom. 32 éves ismerősöm is eljátszotta velem nemegyszer..

Az biztos, hogy én sosem leszek ilyen. A normális barátaim, akik nem hazudnak állandóan, elfogadtak olyan átlagosnak, egyszerűnek vagy épp "szürkének" amilyen vagyok.

Én csak velük foglalkozok:)

2012. aug. 2. 03:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!