Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves kisfiam éjszaka folyton...

3 éves kisfiam éjszaka folyton kitakarózik. Pont ezért van rajta a pizsomán kívül egy overál pizsi is ne fázzon de így is fázik. Ti hogy akadályozzátok meg hogy kitakarózzon a gyermeketek? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2012. máj. 20. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:
vannak gyerek hálózsákok is próbáld meg azzal
2012. máj. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az enyém is, pont ezért van neki hálózsákja. A legjobb dolog.
2012. máj. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

az én fiam 2 év nyolc hónapos,születése óta hálózsákban alszik.szereti,igényli,én meg nem izgulok,hogy megfázik

most rendeltem neki nyári verdásat.biztos nagyon fog neki örülni

2012. máj. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi.

2 éves kora óta nem viseli el a hálózsákot.

2012. máj. 20. 20:27
 5/7 anonim ***** válasza:
mekkora a takarója? Kisfiamnak felnőtt méretű takarója van, keresztbe van rajta. Így akármerre fordul, mindég marad rajta takaró:-)
2012. máj. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Gyerek méretü a takarója egy plédet meg keresztbe szoktam rá tenni. De ő hosszában is forog. Van ogz lábtól van a feje. Van felnőtt takarója is de azt meg nem szereti mert nagy. Az ágya fal mellett van a másik oldalon meg ott a leesésgátló így sok a takaró neki. Ma elővettem a hálózsákját ismét kipróbálom hogy bírja. Nem akarta most sem és ebben nem tud ugy terpeszkedni illetve eddig azi s volta baja, hogy nem tudta levenni ha éjszaka felébredt és át akart jönni.
2012. máj. 20. 22:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Fiamnak felnőtt méretű takarója van, de azt is képes lerúgni, addig hengergőzik míg kijön alóla. Így marad a hálózsák. Olyan van neki, ami oldalt/alul cipzáros és a vállán patentos. Úgy alszik benne, hogy csak kb. lábközépig húzom be neki (mintha hálóing lenne), kilóg a lába belőle. Persze éjszaka felcsúszik, de a dereka mindig takarva van lagalább. Menni is tud benne és mivel patentos, le is tudja venni ha akarja. (2.5 éves)
2012. máj. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!