Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A hajsimító mennyire roncsolja...

Henike0 kérdése:

A hajsimító mennyire roncsolja a hajamat ha minden másnap simítom? Vagy minden nap? és hajtöredezésre tudtok nekem valamit mondani hogy mit csináljak hogy ne legyen töredezett?

Figyelt kérdés
2012. júl. 31. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Vannak rá hővédők,de azok nem tudják ezt megakadályozni..Szerintem(ha szép hajat akarsz) próbáld csökkenteni ,mert ha minden nap vagy minden másnsp vasalod,az nagyon nem jó! Én régebben vasaltam,kb heti 1x . Aztán meg,ha otthon vagy ,azokon a napokon nem kell kivasalnod..na ez amit nem értek,sok tini kivasalja a haját ,de közbe otthon van.De akkor meg minek?Minden nap mész v.hova?.Egyébként meg néha azt is megteheted,h befonod v ilyesmi..nem kell mindig ragaszkodni a szögegyeneshez. Nem bántásból írtam ezeket.én pl. most a szünet alatt nem is vasaltam még,mert felesleges roncsolni.Ja és nem azért mert sehova nem megyek,hanem mert ha csak simán megszárítom akkor u.olyan szép .vagy épp felkötöm,pláne ha meleg van. Szerintem ne vasald túl sűrűn!nem éri meg.
2012. júl. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nagyon.

Épp a hajvasalás miatt törik a hajad.

Hajmosás után balzsam, olaj, stb. Hagyd ki a hajvasalót, és vágasd át kéthavonta.

2012. júl. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
értem köszi nektek megfogadom a tanácsaitokat
2012. aug. 1. 11:14
 4/4 anonim válasza:
nagyon roncsolja
2017. dec. 17. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!