Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti változtatok a középiskolai...

Ti változtatok a középiskolai ideje alatt mind külsőleg mind belsőleg? Ez miben nyilvánult meg?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ennyi idő alatt változik az ember ...de mennyire?
2012. aug. 4. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Ööö... én nem középsulis vagyok de az a tapasztalatom hogy sokan azt hiszik hogy ők már zsírkirályak és már láttam olyat hogy egy helyes lányból egy emo-s furaság lett...
2012. aug. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én megkomolyodtam anno, a szakmai gyakorlatom alatt. dolgoztam, családos emberek között. de, ha valaki a suli végén is egy világra szaró retardált marad azzal nem lehet mit csinálni. sokan még az egyetemen is gyerekként élnek
2012. aug. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én olyat ismerek aki pl. általánosban menő csajnak számított de most már nem, olyan átlagoska

az általános isk.-ás barátnője pedig már általánosban is rib*ncnak számított de most még nagyobbnak

2012. aug. 4. 21:41
 4/4 anonim ***** válasza:

szia, hú hát én elég sokat változtam, mind külsöleg, mind belsőleg,

álltalánosba nem voltam túl lányos és elég kevés barátom volt

középiskolába pedig lányosodtam, nőiesebb lettem, szebbnek is látom magam , sok barátom lett, a suliba ismerek mindenkit szinte ők is ismernek engem, bátrabb és határozotabb lettem.


most voltam végzős szóval most érettségiztem, de még maradok szakmai képzésre =)

2012. aug. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!