Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem tudok soha berúgni?...

Miért nem tudok soha berúgni? Mit igyak?

Figyelt kérdés
Nem ismerem ezt az érzést,mikor száll az ember,és tök jól érzi magát az alkoholtól.Én ha kicsit többet ittam mindig kihánytam és írtó szarul voltam.Sose voltam olyan állapotban,hogy ne tudjak magamról,vagy hogy ne emlékezzek valamire,pedig annyira szeretném:$ Ha meg csak kicsit iszok,enyhe szédülésnél nem érzek többet.Mit igyak,hogy jól is érezzem magam,ne hányjam ki,és tényleg,hülyére tudjam inni magam??
2012. aug. 4. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugyanez - minden pia úgy felkavarja a gyomrom, hogy előbb jön ki, minthogy úgy istenigazából berúgjak.
2012. aug. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha kihányod hogy akarsz berúgni?
2012. aug. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
:D A kérdés arra irányult, hogy mit igyon, hogy ne hányja ki és betudjon rúgni.
2012. aug. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fény nevezetű ital a megoldás. Hamarabb felszívódik a szénsav miatt minthogy ki tudnád hányni.
2012. aug. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Meg kell szokni. Elore en is igy voltam (5 eve). Ma mar minden masodik nap tok reszeg vagyok. S nem hujeskedek. Tenyleg, a szervezet el kell fogadja, s valamenyi ido utan nem hanyod ki. 22/F
2012. aug. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!