Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lehetett? Osztálytársam...

Mi lehetett? Osztálytársam kézfején egyszer az ofő. A többi lennt.

Figyelt kérdés
... észrevett egy rajzot. Ilyen jelképféle lehetett. És aztán elküldte, meg botránkozott, hogy nagyon gyorsan mossa le, mert ha ezt mgelátja az igazgató, beírást kapsz, vagy rosszabb. Amúgy a tesója rajzolta rá. Nos?

2012. aug. 4. 19:54
 1/4 A kérdező kommentje:

* meglátja

És a kérdésben három pont lett volna az ofő után

2012. aug. 4. 19:55
 2/4 anonim ***** válasza:
Talán ha leírnád miféle jelkép volt. Egy horogkereszt, vagy mi? (mert én nem tudnék mást elképzelni amiért meg lehetne büntetni valakit, kivéve ha ilyen vallásos iskolában azt a 6-osokból álló jelet vagy pentagramot vagy fejjel lefele fordított keresztet rajzolna)
2012. aug. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
meg akartam nézni, egy kicsit láttam is, de egyből le kellett mosnia meg mondta a tanár, hogy senki ne nézze meg. Egyébként ez még negyedikben vagy harmadikban volt most leszek hatodikos.
2012. aug. 5. 10:54
 4/4 anonim ***** válasza:
lehetett esetleg valamilyen anarchizmusra utaló jel is. bár ez tanárfüggő is hogy ki mennyire "érzékeny" ezekre a jelekre. van akit egyáltalán nem zavar
2012. aug. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!